منو سایت

FIFA 23 Ultimate Edition رونمایی شد. اولین بازیکن فوتبال روی جلد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
FIFA 23 Ultimate Edition رونمایی شد. اولین بازیکن فوتبال روی جلد

شرکت الکترونیک آرتز پس از ماه ها انتظار، اولین اطلاعات رسمی از بازی فیفا 23 منتشر شده برای اولین بار در تاریخ این مجموعه، نسخه Ultimate FIFA 23 همراه با سوپرلیگ فوتبال بانوان منتشر می شود و همچنین اولین فوتبالیست زن تاریخ این مجموعه بر روی جلد بازی قرار دارد. امباپه ستاره جوان پاری سن ژرمن به همراه سام کر ستاره تیم فوتبال زنان انگلیس چلسی روی جلد این بازی حضور دارند.

به گزارش پارسی گیم، سام کر بازیکن تیم فوتبال چلسی و تیم ملی استرالیا؛ او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است و اولین زنی است که روی جلد فیفا ظاهر شده است. سال گذشته، EA اولین گزارشگر بازی زن فیفا، الکس اسکات را معرفی کرد و این بار آن را یک گام فراتر گذاشته و بیشتر بر روی فوتبال زنان تمرکز کرده است.

عکس کدام بازیکن می تواند کاور فیفا 23 باشد؟

حضور سم کر روی جلد فیفا 23 و همچنین پوشیدن لباس چلسی به این معنی است که برای اولین بار لیگ برتر انگلیس، لیگ برتر فوتبال زنان انگلیس، به بازی اضافه خواهد شد. مشخص نیست که آیا لیگ های اروپایی دیگری نیز وجود خواهد داشت یا خیر؟ پاسخ این سوال را فردا، 20 جولای، زمانی که EA اولین تریلر رسمی بازی را منتشر کند، دریافت خواهیم کرد.

بازیکنان کاور فیفا 23

بازیکنان کاور فیفا 23

از طرفی ام باپه ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن برای سومین بار روی جلد بازی فیفا می نشیند. او در حال حاضر یکی از بهترین بازیکنان جهان است و شایعه انتقال او به رئال مادرید پایان شگفت انگیزی داشت. شایعات قبلی حاکی از آن بود که امباپه روی جلد خواهد بود و تصویری از نسخه استاندارد منتشر شد. لازم به ذکر است که Sam Kerr تنها بر روی جلد نسخه Ultimate Edition قرار دارد و نسخه استاندارد مانند همیشه منتشر خواهد شد.

این آخرین سالی است که EA حق استفاده از برند فیفا را دارد و از سال آینده نام فیفا به EA Sports FC تغییر خواهد کرد. الکترونیک آرتز از سال 1993 شروع به ساخت بازی های فوتبال کرده است. اما با فدراسیون جهانی فوتبال به نتیجه نرسیده است. فیفا مبلغ زیادی را مطالبه کرده است و مدیران EA حاضر به پرداخت آن نیستند. مدیرعامل چند وقت پیش گفته بود که برند فیفا فقط چند کلمه روی جلد بازی است و گیم پلی آن چیزی است که بازیکنان را جذب می کند.

EA تصمیم گرفته است از تمامی مجوزهای فیفا در FIFA 23 استفاده کند. با توجه به اینکه جام جهانی امسال برگزار خواهد شد. توجه ویژه ای به مسابقات کشوری خواهد شد و بیشتر مطالب به جام جهانی اختصاص دارد. برترین بازیکنان فیفا 23 دیروز مشخص شدند و متوجه شدیم امباپه و لواندوفسکی بیشترین امتیاز را دارند. منتظر تریلر و جزئیات کامل آن در روز چهارشنبه باشید. در خبری دیگر، تاریخ انتشار FIFA 23 مشخص شده است.

منبع: Eurogamer