منو سایت

FIFA 23 به اشتباه 6 سنت فروخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
FIFA 23 به اشتباه 6 سنت فروخته شد

قیمت نسخه نهایی شرکت EA بازی فیفا 23 به اشتباه 6 سنت به جای 100 دلار در منطقه هند فروشگاه اپیک گیمز گنجانده شده است که باعث سردرگمی کاربران شده است. افرادی که از تغییر قیمت باورنکردنی آگاه بودند بلافاصله دکمه خرید را زدند و این شانس را پیدا کردند که بازی را به حساب خود اضافه کنند. الکترونیک آرتز با اذعان به خطا، بازی را پس نمی گیرد و به خرید احترام می گذارد.

تعدادی از کاربران توییتر و گیمرهای هندی در چند سال گذشته گزارش داده اند که فیفا 23 را به قیمتی کمتر از یک دلار به فروش رسانده اند. این نتیجه یک اشکال بود که 99.98٪ تخفیف برای بازی اعمال کرد. توسعه دهنده به سرعت متوجه اشتباه خود شد و این گزینه را حذف کرد. اما برخی از کاربران موفق به خرید این بازی شدند و در صفحه توییتر خود با تگ EA و Epic Games از آنها تشکر کردند. معین حسن در این باره نوشت: به لطف اپیک گیمز، فیفا 23 را کمتر از یک دلار خریدم!

پس از این حادثه، EA برای هر فردی که FIFA 23 را به قیمت 6 سنت خریده بود ایمیلی ارسال کرد و اشتباه خود را تصدیق کرد. EA در ایمیل نوشت که از این افراد پول اضافی نمی خواهد و به خرید انجام شده احترام می گذارد. در نتیجه، افرادی که موفق به استفاده از تخفیف اشتباه شده اند، می توانند به بازی ادامه دهند. با توجه به متن ایمیل، ناشر بازی در حال بررسی صفحه دانلود بازی است و اینکه بازی فیفا برای اولین بار است که در این فروشگاه موجود است و در نتیجه خطاهایی رخ داده است. همین امر باعث شد که قیمت بازی از 100 دلار به 6 سنت تغییر کند.

فروش فیفا 23

فروش FIFA 23 با قیمت شگفت انگیز

بازی FIFA 23 آخرین شماره از سری فیفا خواهد بود و نسخه بعدی با نام EA Sports FC منتشر خواهد شد. مدیران EA در حال آماده شدن برای انتقال هستند و حتی به اسپانسر اصلی لالیگا اسپانیا تبدیل شده اند. مدیرعامل بر این باور است که فیفا فقط یک نام روی جعبه است و تاثیری بر فروش آنها نخواهد داشت. دلیل عدم تمدید قرارداد، تقاضای یک میلیارد دلاری برای فرانچایز برند فیفا بود. مذاکرات دو طرف با شکست مواجه شد و فدراسیون جهانی فوتبال تصمیم گرفت حق استفاده از برند فیفا را به شرکت دیگری بفروشد.

FIFA 23 تغییرات بزرگی را به همراه دارد و برای اولین بار یک لیگ فوتبال زنان و یک فوتبالیست زن را روی جلد می بینیم. بخش Ultimate Team نیز با جام جهانی 2022 تزئین خواهد شد و ابرقهرمانان مارول در راه فیفا هستند.

منبع: IGN