منو سایت

FFXIV Patch 6.1 Discovery Adventures: هر آنچه که تاکنون در مورد آن می دانیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
FFXIV Patch 6.1 Discovery Adventures: هر آنچه که تاکنون در مورد آن می دانیم

رقت انگیزترین پچ FFXIV از زمان انتشار Endwalker، 6.1، در اواسط آوریل منتشر خواهد شد. در یک نامه سه ساعته زنده از FFXIV، کارگردان نائوکی یوشیدا و مدیر جامعه جهانی توشیو موروچی جزئیات این خبر را در پچ 6.1 به نام ماجراجویی جدید به اشتراک گذاشتند.

این نامه زنده هیچ ترجمه بلادرنگی از ژاپنی به انگلیسی نداشت، اما بیشتر اطلاعات مهم به زبان انگلیسی در اسلایدها به اشتراک گذاشته شد. با تشکر فراوان از کانال ترجمه و حروف نویسی Discord FFXIV برای به اشتراک گذاشتن قسمت های گفتاری ترجمه نشده با جامعه. تمام نقل قول های زیر توسط کاربران Discord Miuna و lluna ترجمه شده است.

Сега свири: Final Fantasy XIV Endwalker – Всичко, което трябва да знаете

Нови куестове по основен сценарий, 6.1

Получихме тийзър изображение на WoL, седнал с Татару и Естиниен, които ни подават навита част от документа. Действителните кадри в играта ще бъдат показани в следващото писмо на живо, което ще бъде преди пускането на корекцията в средата на април.

Татару ни гледа заплашително.
Татару ни гледа заплашително.
Естиниен ни подава нещо.
Естиниен ни подава нещо.

Нови странични куестове, 6.1

Серията Grand Endeavour на Tataru ще започне. Йошида коментира: “В края на 6.0 имахме всички, които WoL спаси и помогна по време на техните приключения. Така че тази линия на странични куестове ще се съсредоточи донякъде върху това да им покажем признателност за това, че се появиха в крайна сметка, за да ни подкрепят.”

Татару ни гледа заплашително, част 2.
Татару ни гледа заплашително, част 2.

Нови племенни мисии, 6.1

Ще бъде добавено племето на звяра Arkasodara. Играчите трябва първо да изпълнят следните мисии на Thavnair: Steppe Child и What’s in a Parent. В Patch 6.2 куестовете на Beast Tribe ще бъдат преименувани на Tribal Quests.

Ново племе.
Ново племе.

Нови приключения на Хилдибранд, 6.15

Повече информация ще бъде разкрита в следващото писмо на живо, но от изображенията изглежда, че ще тръгнем към Lakeland с Hildibrand. Куестовете на Hildibrand са любими на феновете поради нелепо забавния им характер, а последното разширение на куестовете на Hildibrand беше за играчи от ниво 70 в Stormblood. Носителите на сенки не включват Хилдибранд и неговите хитрости. „По време на интервютата за 6.0 ни питаха много, особено от чуждестранни медии, „Кога се завръща Хилдибранд““, каза Муроучи. Йошида добави: „Имам чувството, че ме питаха за [Hildibrand] در هر فرصتی. “یوشیدا در اطلاعات سرگرم کننده گفت:” صحنه های هیلدیبراند برای بودجه ما بسیار سنگین است.”

هیلدیبراند... چه می کند؟
هیلدیبراند… چه می کند؟

Omega جدید Beyond The Rift، 6.1x

در مورد داستان جدید، یوشیدا گفت: «پس از پاک کردن داستان Omega Raid و پخش داستان Ultima Thule از نسخه 6.0، احساس کردیم که می‌توانیم یک ماموریت اضافه کنیم که کمی بیشتر ارتباطات ایجاد شده در آنجا را روشن کند. “

بهبودهای ARR MSQ، 6.1

همانطور که در بالا ذکر شد، برخی از ماموریت ها در سناریوی پایه ARR در حال تغییر هستند.

 • سیستم اعتماد پایه تعهد: یوشیدا گفت: «سیاهچال های چهار نفره در پچ 2.0 می توانند با NPC ها پاک شوند، بنابراین می توانید خودتان آنها را انجام دهید. یوشیدا در مورد اینکه آیا ما شاهد سیستم های اعتماد برای تعهدات حزبی بزرگتر خواهیم بود یا خیر، اظهار داشت: «حملات اتحاد و محتوای هشت بازیکن برای پوشش دادن بسیار زیاد است. ما سعی خواهیم کرد برای 8 بازیکن برای 7.0 محتوا ایجاد کنیم، اما حملات اتحاد انجام نخواهد شد.”
 • Hakkue Manor – در حال حاضر یک تله پورت وجود دارد! یوشیدا گفت: «در هاوکه، وقتی کارتان با رئیس در زیرزمین تمام شد، استفاده از «بازگشت» طبیعی است، اما جوانه‌ها چگونه باید این را بدانند… بنابراین ما در حال انتقال از راه دور به آنجا هستیم.
 • کیپ وست‌ویند – از تعهد هشت بازیکن، این آزمایش اکنون یک اجبار یک بار است.
 • Castrum Meridianum – این دیگر برای هشت بازیکن الزامی نخواهد بود. اکنون یک سیاهچال برای چهار بازیکن خواهد بود.
 • پراتوریوم به سه وظیفه مجزا تبدیل خواهد شد. از ابتدا تا نبرد با گای، پرا به سیاه چال چهار نفر تبدیل می شود. نبرد اولتیما آزمایشی برای هشت بازیکن خواهد بود و آخرین نبرد در Lahabrea یک نبرد مستقل خواهد بود.
 • MSQ Duty Roulette باقی خواهد ماند – یوشیدا گفت: “ما به حذف رولت MSQ فکر کردیم، اما آن را نگه می داریم، در مقایسه با سایر سیاه چال ها، آنها هنوز طولانی تر هستند.” با این حال، جایزه تعدیل خواهد شد.
سیستم اعتماد جدید برای ARR
سیستم اعتماد جدید برای ARR

سیاه چال جدید، 6.1

یک سیاهچال جدید وجود خواهد داشت، اما نام آن در حال حاضر یک راز است. یوشیدا گفت: “اگر ما نام را به شما بگوییم، می تواند خیلی چیزها را از بین ببرد، بنابراین نام سیاهچال را به شما نمی دهیم.”

آریا یک دوره آزمایشی جدید Endsinger، 6.1

این نسخه شدید آزمایش Endsinger خواهد بود، بنابراین انتظار داشته باشید که سیاراتی در سطح شدیدتر و خشونت آمیز به سمت شما پرتاب شوند.

افسانه ها در مورد حمله به اتحادیه جدید 1، 6.1

یوشیدا گفت: “در این مجموعه جدید حملات اتحاد، ما در نهایت “تحقیق” رازهای دوازده خدا را در اورزیا آغاز خواهیم کرد.”

یورش جدید به اتحاد
یورش جدید به اتحاد

نسخه جدید Ultimate Duty Dragonsong’s Reprise، 6.11

«آقای اوزما [FFXIV’s Battle Content Director Masaki Nakagawa] من این نبرد را طراحی کردم، “یوشیدا گفت.” من قبلاً هر مرحله را به تنهایی آزمایش می کردم. ترسناک بود. فکر می کنم هفته آینده تست بازی را با هشت نفر شروع می کنیم. من می دانم که جریان های زیادی برای پیشرفت وجود خواهد داشت، بنابراین امیدوارم همه بتوانند به نوعی از این محتوا لذت ببرند.”

بازپخش آهنگ اژدها
بازپخش آهنگ اژدها
بازپخش آهنگ اژدها
بازپخش آهنگ اژدها
بازپخش آهنگ اژدها
بازپخش آهنگ اژدها

تغییرات جدید PVP، 6.1

PVP ترفندهای زیادی دریافت می کند: این تغییرات شامل یک حالت PVP در مقیاس کوچک Crystalline Conflict، “بهبود عملکرد PVP و عملکرد آدرنالین برای هر شغل” و یک سیستم پاداش PVP جدید است. تعطیلات در 6.1 به پایان می رسد. جزئیات کوچک در نامه زنده بعدی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

ویژگی های جدید مشخصات شخصیت Adventurer Plates، 6.1

این ویژگی که قبلاً “Calling Cards” نامیده می شد، به نظر می رسد که می توانید ساختار و تجهیزات شخصیت خود را نشان دهید. یوشیدا گفت: “در ابتدا می خواستم امروز به شما نشان دهم که با این ویژگی ها چه کاری می توانید انجام دهید، اما همه آنها ناقص به نظر می رسیدند.” “شما می توانید مجموعه ای از تجهیزات را داشته باشید که می توانید یک بشقاب گلم را به آنها اختصاص دهید و همچنین می توانید یک بشقاب ماجراجو را نیز اختصاص دهید. بنابراین عملکرد شما می تواند برای هر شغل متفاوت باشد.

سیستم رابط کاربری بی پایان جدید، 6.1

این رابط کاربری جدید مانند یک دایره المعارف از دنیای FFXIV است. “[It’s] واژگان تا بتوانید با شخصیت ها و اصطلاحاتی که تا به حال در داستان معرفی شده اند همراه باشید. با پیشروی در تاریخچه، ورودی های جدید اضافه خواهند شد. یوشیدا گفت: ما با اجرای همه چیز برای این پچ به موقع نخواهیم بود، اما به به روز رسانی آن ادامه خواهیم داد.

بشقاب های پر زرق و برق بیشتر، 6.1

این در رده متفرقه Live Letter قرار گرفت، اما فکر می کنم سزاوار یک بخش جداگانه است. بازیکنان مدت زیادی است که از تعداد محدود بشقاب ها شاکی هستند و گرفتن پنج بشقاب اضافی هیجان انگیز است. بازیکنان همچنین می توانند اکنون در هر حرم پلاک ها را تجهیز کنند. یوشیدا گفت: “ما در تلاش هستیم Glam Dresser را از 400 اسلات به 800 دوبرابر کنیم، اما این در پچ 6.2 خواهد بود.”

در زیر چند محتوای جدید برای افزودن به پچ 6.1 آمده است:

 • ماموریت برای نقش های جدید، 6.1
 • تنظیمات جدید در محل کار، 6.1
 • New Unreal Trial Ultima’s Bane، 6.1
 • تحویل جدید در صورت سفارش، 6.1
 • خانه جدید در ایشگارد، 6.1
 • مرکز سفر داده، 6.1
 • مدل موی جدید برای Hrotgar و Viera
 • بازی جدید + اضافه شده، 6.1
 • تغییرات در سفر به مرکز داده، 6.1
 • بهبودهای جدید در Marketboard، 6.1
 • به‌روزرسانی در Mogstation، 6.1 – می‌توانید اکنون قبل از خرید لباس‌ها را امتحان کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.