منو سایت

Fast & Furious Crossroads ماه آینده کمتر از دو سال دیگر حذف خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fast & Furious Crossroads ماه آینده کمتر از دو سال دیگر حذف خواهد شد

Fast & Furious Crossroads ماه آینده کمتر از دو سال دیگر حذف خواهد شد

استودیو Slightly Mad و ناشر Bandai Namco اعلام کرده‌اند که Fast & Furious Crossroads در تاریخ 28 آوریل ساعت 22:00 ET / 19:00 PT از ویترین فروشگاه‌های دیجیتال حذف خواهد شد. بازی مسابقه ای کمتر از دو سال پیش شروع شد.

طبق به روز رسانی وب سایت رسمی بازی، کسانی که قبلاً بازی را به صورت دیجیتالی خریداری کرده اند، همچنان آن را در کتابخانه خود خواهند داشت و قابل دانلود هستند. علاوه بر این، هر DLC برای Fast & Furious Crossroads که قبلا خریداری شده بود همچنان قابل استفاده است. حالت های آنلاین و سرورهای بازی نیز به کار خود ادامه خواهند داد.

Fast & Furious Crossroads شامل وین دیزل به عنوان شخصیت اصلی سریال دومینیک تورتو است. میشل رودریگز و تایریز گیبسون نیز به ترتیب نقش لتی اورتیز و رومن پیرس را بازی می کنند.

این بازی پس از به تعویق افتادن از تاریخ اولیه خود در ماه می با انتشار F9: The Fast Saga در 7 آگوست 2020 راه اندازی شد. در کل بازی با استقبال خوبی مواجه نشد. اگرچه GameSpot بازی Fast & Furious Crossroads را بررسی نکرد، اما بسیاری از سایت‌های دیگر به طراحی ضعیف ماموریت، تصاویر زشت و مدیریت ضعیف آن اشاره کردند.

در حالی که نسخه‌های رایانه‌ای و دیجیتالی Fast and Furious Crossroads ناپدید می‌شوند، نسخه‌های فیزیکی برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 پس از حذف بازی همچنان قابل خریداری هستند.

استودیو Slightly Mad یکی از زیرمجموعه های Codemasters است که سال گذشته توسط EA خریداری شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.