منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Far Cry 6 تا 16 آگوست برای رایانه شخصی و کنسول رایگان قابل دانلود است

Far Cry 6 تا 16 آگوست برای رایانه شخصی و کنسول رایگان قابل دانلود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Far Cry 6 تا 16 آگوست برای رایانه شخصی و کنسول رایگان قابل دانلود است

یوبی سافت فرصتی بی نظیر را در اختیار علاقه مندان به سری بازی های Far Cry قرار داده است و می توانید به مدت سه روز بازی اصلی را به همراه مراحل اضافی و محتوای اضافی به صورت رایگان تجربه کنید. دانلود رایگان Far Cry 6 این بازی تا 16 آگوست برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی فعال است و پس از آن می توانید بازی را با 60 درصد تخفیف خریداری کنید. لازم به ذکر است که این بازی برای همیشه به حساب کاربری شما اضافه نخواهد شد.

در ادامه روند تعطیلات آخر هفته رایگان، یوبی سافت تصمیم گرفته است که Far Cry 6 را برای چند روز رایگان کند. تمامی بازیکنان کامپیوتر، پلی استیشن و ایکس باکس می توانند با مراجعه به فروشگاه رسمی، گزینه دانلود را انتخاب کرده و فایل های اصلی را دانلود کنند. بازیکنان پلی استیشن می توانند پس از فعال شدن بازی، بازی را پیش دانلود کرده و ماجراجویی را در جزیره یاران آغاز کنند. کاربران ایکس باکس گزینه پیش دانلود ندارند و باید با فعال شدن دوره دانلود رایگان بازی را دانلود کنند.

علاقه مندان اگر بازی را دوست داشتند. آنها می توانند آن را با 60 درصد تخفیف خریداری کنند. پیشرفت و فعالیت های انجام شده پس از خرید بازی به نسخه اصلی منتقل می شود و در نتیجه زمانی که در این بازی صرف می کنید از بین نمی رود. برای دانلود رایگان بازی Far Cry 6، باید به پلتفرم Ubisoft Connect مراجعه کنید یا محتوا را از فروشگاه Epic Games دانلود کنید. لازم به ذکر است بازی از ساعت 20:30 امروز فعال می شود. اما می توانید زودتر شروع کنید و فرآیند پیش دانلود را شروع کنید.

Far cry 6 رایگان

Far Cry 6 تجربه رایگان

این زمان برای کاربران ایکس باکس و پلی استیشن نیز ثابت است و توجه داشته باشید که بازی امشب فعال خواهد شد و تا پایان 16 آگوست فرصت دارید آن را امتحان کنید. بعد از این مدت باید بازی را بخرید و البته تخفیف خوبی هم برای شما در نظر گرفته شده است. گزینه رایگان از طریق Steam در دسترس نیست. اما کاربران پلی استیشن و ایکس باکس می توانند بازی ها را از فروشگاه های سونی و مایکروسافت خریداری کنند.

علاوه بر محتوای اصلی، بازیکنان می توانند DLC های مختلفی از جمله Rambo و Danny Trejo را تجربه کنند. Far Cr 6 حدود 60 ساعت طول می کشد تا کامل شود. البته این زمان بسته به سبک بازی شما متفاوت است و می توانید داستان را در 30 ساعت کامل کنید و سپس به سراغ محتوای جانبی بروید. به عبارت دیگر، شما می توانید بازی را در سه روز تمام کنید. اما باید یک روز کامل را برای آن صرف کنید. یوبی سافت می گوید Far Cry 6 می تواند آخر هفته عالی را برای شما رقم بزند.

Far Cry 6 ادامه روند قبلی این مجموعه است که مورد انتقاد قرار گرفت. هدف اصلی قهرمان بازی نجات مردم و کشاندن کشور به جنگ داخلی برای نابودی رژیم فعلی است. همچنین امکان تجربه بازی به صورت کوآپ با دوستان وجود دارد. برای دانلود رایگان Far Cry 6 به فروشگاه Ubisoft و Epic Games مراجعه کنید.

منبع: GamingBolt