منو سایت

Far Cry 6 به مدت سه روز رایگان بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Far Cry 6 به مدت سه روز رایگان بود

Ubisoft بسته افزودنی جدیدی را برای تم Stranger Things منتشر کرده است که به بازیکنان فرصت کوتاهی برای تجربه رایگان این افکت دنیای آزاد می دهد. کاربران رایانه و کنسول‌های بازی می‌توانند از امروز ۴ اسفند لغایت ۶ اسفند، Far Cry 6 آن را کاملا رایگان تجربه کنید و سپس می توانند آن را برای همیشه با تخفیف مناسب در حساب خود داشته باشند. لازم به ذکر است که پیش دانلود بازی فارکرای 6 آغاز شده است و در این سه روز می توانید بسیاری از تاریخچه بازی را تجربه کنید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Far Cry 6 را می توانید به صورت فردی و گروهی تجربه کنید و در این روز می توانید تمامی بسته های الحاقی منتشر شده را امتحان کنید. تمامی بهبودهای بازی به نسخه اصلی منتقل می شود و لازم به ذکر است که بازی برای تمامی پلتفرم ها نیز تخفیف دارد و بازیکنان می توانند با هزینه کمتری فارکرای 6 را دریافت کنند. زیرا Far Cry 6 هرگز منتشر نشد. شاید این سه روز فرصت خوبی باشد تا آخرین شماره مجموعه Far Cry را امتحان کنیم.

Far Cry 6 رایگان Far Cry 6

Far Cry 6 را به صورت رایگان بازی کنید

کراس اوور فارکرای 6 و سری Stranger Things نیز در این سه روز به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. این بسته الحاقی مدت ها پیش در زمان عرضه بازی معرفی شد و فضای بازی را به این سری ترسناک نزدیک می کند. این محتوای جدید The Vanishing نام دارد. این یک تجربه ترسناک و مخفی را ارائه می دهد که قبلاً در این سری از بازی ها دیده نشده بود. جزیره یارا مورد حمله نیروهای مرموز قرار می گیرد و دنی، قهرمان بازی، متوجه اتفاقات عجیبی می شود که باید فاش شوند.

Far Cry 6 اکتبر گذشته منتشر شد و با وجود زیبایی بصری و پیشرفت های فنی، با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه نشد. اکثر منتقدان معتقدند که بازی توسط فرمول تکرارشونده Far Cry بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته است و باید روند قدیمی کنار گذاشته شود و به فرمول جدیدی نیاز باشد. بیش از ده سال پس از راه اندازی اولین Far Cry، نیاز به نوآوری بیش از هر زمان دیگری احساس می شود و یوبی سافت در تلاش است تا Far Cry 7 را به یک سرویس زنده تبدیل کند که به طور مداوم محتوای جدیدی به آن اضافه می شود.

گزارش ها نشان می دهد که Far Cry 7 بر روی بخش آنلاین تمرکز دارد و یوبی سافت در حال تبدیل محبوب ترین سری از جمله Assassin’s Creed به یک سرویس زنده است. برای دریافت رایگان Far Cry 6 می توانید از Ubisoft Connect یا Epic Games Store استفاده کنید. اگر از کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس استفاده می کنید. فقط به فروشگاه سونی و مایکروسافت بروید و بازی را دریافت کنید. قابل ذکر است که حجم بازی حدود 60 گیگابایت می باشد.

منبع: VGC