Fallout 76 به مدت یک هفته رایگان است

Fallout 76 به مدت یک هفته رایگان است

شرکت بتسدا به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد انتشار بازی Fallout RPG، اعلام شد که بازی Fallout 76 به مدت یک هفته رایگان، به بازیکنان این امکان را می دهد تا پس از انفجار بمب هسته ای وارد زمین های بایر شده و ماجراجویی های خود را دنبال کنند.

مجموعه ای از RPG های قدیمی، یکی از با ارزش ترین دارایی ها بتسدا با وجود شکست‌های جزئی در برخی از عناوین اخیر Bethesda، سری Fallout به راحتی یکی از شناخته‌شده‌ترین IP‌های این شرکت در کنار The Elder Scrolls است. 25 سال از انتشار فرنچایز محبوب Fallout می گذرد که اولین نسخه اصلی و ایزومتریک آن در سال 1997 منتشر شد و بتسدا RPG Fallout 76 را برای مدت محدودی به صورت رایگان منتشر می کند. Fallout 3، Fallout 4 و Fallout: New Vegas به صورت رایگان در کنار Fallout 76 به صورت آنلاین از 4 تا 10 اکتبر در دسترس خواهند بود.

سایر بازی‌های سری Falot نیز در Steam در دسترس هستند و بازیکنان می‌توانند تا 18 اکتبر (26 مهر) از طیف وسیعی از تخفیف‌ها استفاده کنند. طبیعتا در حالی که منتظر هستیم تا جزئیات و تاریخ انتشار عنوان RPG بعدی Bethesda اعلام شود، یعنی. استارفیلد ما هستیم، شاید این فرصت خوبی برای تجربه این بازی نقش آفرینی اکشن جهان باز باشد. به خصوص اگر برای اولین بار با بازی فالوت 76 روبرو هستید، می توانید بدون هیچ خطری وارد بیس 76 شوید و با افراد دیگر بازی را انجام دهید و از آن لذت ببرید.

بازی رایگان Fallout 76

با وجود مشکلات و انتقادات فراوان در جریان انتشار Fallout 76، سازندگان با انتشار آپدیت های متوالی و ارائه بسته الحاقی به نام The Pitt برای آن، موفق شدند این بازی را به یک بازی نقش آفرینی جذاب چند نفره تبدیل کنند. بنابراین تعداد بازیکنان Falot 76 هر روز در حال افزایش است که با ارائه این بسته اضافی بازیکنان می توانند در ماموریت های جدیدتر و متنوع تری در آن شرکت کنند.

علاوه بر این، Bethesda بسته الحاقی The Pitt را به صورت رایگان به بازیکنانی که اشتراک فعال دارند ارائه می دهد. پرایم گیمینگ اهدا می کنند. همچنین یک آپدیت جدید برای بازی مدیریت پناهگاه فال اوت این واقعیت وجود دارد که شرکت Bethesda با ارائه محتوای اضافی مانند یک داستان جدیدتر، بازیکنان را در مقابل بیگانگان این مجموعه قرار می دهد که تجربه آنها خالی از لطف نیست.

بازی آنلاین Fallout 76 توسط Bethesda در 14 نوامبر 2018 برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد و هم اکنون در سرویس Xbox Game Pass در دسترس بازیکنان قرار گرفته است.

منبع: Pcgamesn