منو سایت

Fall Guys به 50 میلیون بازیکن رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fall Guys به 50 میلیون بازیکن رسید

طبق آخرین اخبار بازی، بازی Fall Guys به یک تجربه رایگان تبدیل شده است و تعداد بازیکنان Fall Guys به رقم قابل توجهی 50 میلیون نفر رسیده است.

Fall Guys یک بازی محبوب و معروف بتل رویال است که توسط Mediatonic Studio ساخته شده است. اثر مذکور در سال 2020 بر روی پلتفرم های ویندوز و پلی استیشن 4 منتشر شد و توانست موفقیت های زیادی کسب کند. سرانجام سازندگان تصمیم گرفتند بازی Fall Guys را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهند و کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس، نینتندو سوییچ و پلی استیشن 5 را به پلتفرم های مورد نظر اضافه کنند.

از آن زمان، میلیون ها بازیکن Fall Guys را امتحان کرده اند. طبق آمار منتشر شده، در 48 ساعت اول، 20 میلیون نفر وارد Fall Guys شده اند. این آمار قابل توجه تنها آغاز کار بود و به زودی رکورد دیگری توسط بازیکنان اثر مذکور به ثبت رسید. طبق توییتی که استودیوی مدیاتونیک منتشر کرده است، طی دو هفته ای که از بازی Fall Guys: Ultimate Knockout رایگان می گذرد، 50 میلیون بازیکن مراحل این بتل رویال را پشت سر گذاشته اند و سعی کرده اند در این میدان برنده شوند.

بازیکنان بازی Fall Guys

Fall Guys تاکنون رکوردهای مختلفی را به ثبت رسانده است

در حالی که تعداد بازیکنان Fall Guys قابل توجه است، جای تعجب نیست. اواخر ماه گذشته، Epic Games اعلام کرد که Fall Guys رکورد بازیکنان همزمان را شکسته و آن را بیش از دو برابر کرده است. علاوه بر این، با انتشار نسخه رایگان، رکورد جدیدی در زمینه بازیکنان فعال در فروشگاه اپیک گیمز به ثبت رسیده است.

با توجه به اینکه نسخه رایانه شخصی Fall Guys: Ultimate Knockout به طور انحصاری از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس است، هیچ محدودیتی برای دستاوردهای این اثر وجود ندارد. از نظر محتوای جدید، اخیرا Abstergo’s Challenge در دسترس بازیکنان قرار گرفته است که با تکمیل چالش های آن می توانید آیتم هایی بر اساس بازی Assassin’s Creed Valhalla دریافت کنید.

نظر شما در مورد تعداد بازیکنان Fall Guys چیست؟ آیا تا به حال این اثر را تجربه کرده اید؟ آیا فکر می کنید Fall Guys پتانسیل تبدیل شدن به اثر اصلی ژانر Battle Royale را دارد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt