منو سایت

F1 Manager 2022 در تابستان رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
F1 Manager 2022 در تابستان رونمایی شد

استودیوی Frontier Developments، توسعه دهنده Planet Zoo و Jurassic World 2، در جدیدترین اخبار بازی، از نسخه جدیدی از بسته رانندگی فرمول 1 رونمایی کرده است. بازی F1 Manager 2022 ویژگی های جدید تابستان آینده برای کنسول های هشتم، نهم و کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم و با توجه به توضیحات و ویدیوی منتشر شده، بازی F1 Manager 2022 مکانیزم های جدید، لحظات چالش برانگیز و هیجان انگیز از مسابقات اتومبیل رانی را به بهترین شکل ممکن معرفی می کند. ویدیوی معرفی بازی حدود یک دقیقه است و روند بازی را نشان نمی دهد و تنها یک تیزر کوتاه است. در پایان لوگوی بازی نشان داده شده و متوجه می شویم که این اثر مدیریتی در تابستان منتشر خواهد شد.

این استودیو در قسمت مقدماتی بازی نوشت: F1 Manager 2022 مسابقاتی با مجوز برای فرمول 1 ارائه می دهد و بازیکنان می توانند رانندگان و مهندسان معروف را استخدام کنند و تیم حرفه ای خود را تشکیل دهند تا به نیروی جدیدی در دنیای فرمول 1 تبدیل شوند. در مارس 2020، Frontier Developments از کسب حقوق ساخت یک سری رانندگی فرمول 1 خبر داد. مجوز خریداری شده به شما اجازه می دهد تا چهار فصل متوالی از سال 2022 تا 2025 بازی کنید.

بازی F1 Manager 2022

ویژگی های بازی F1 Manager 2022

این سازنده بازی بریتانیایی می نویسد که کار با فرمول 1 یک فرصت هیجان انگیز است که می تواند در کنار ابزارهای مهم استودیو از جمله موتور بازی سازی قدرتمند Cobra و تجربه استودیو در ساخت بازی های رانندگی به یک موفقیت تجاری تبدیل شود. این استودیو معتقد است که با دنیای فرمول 1 آشنایی کامل دارد و می تواند جلوه رانندگی موفقی تولید کند.

از ویژگی های F1 Manager 2022 می توان به کنترل کامل تیم، از جمله ارتقاء ماشین، ارتقاء کارخانه، قرارداد راننده، تغییرات بودجه و آموزش های پیش از فصل اشاره کرد. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود در طول مسابقه برای برنده شدن تصمیمات خاصی بگیرند. راس براون، یکی از مدیران فرمول 1، نسبت به راه اندازی این بازی ابراز امیدواری کرد و معتقد است که زمان هیجان انگیزی برای طرفداران اتومبیل رانی در راه است.

معرفی بازی F1 Manager 2022

استودیو Codemasters که سال گذشته بخشی از Electronic Arts شد، حقوق بازی‌های شبیه‌سازی فرمول 1 را در اختیار دارد. شبیه‌سازهای فرمول 1 حق ثبت اختراع برای ساخت Electronic Arts تا سال 2025 دارند و می‌توانند آن را تا فصل 2027 تمدید کنند. با این حال، Frontier Developments خریداری کرد. حق ایجاد بازی‌های رانندگی فرمول 1 و عرضه بازی‌های جدید تا سال 2025 ادامه خواهد داشت.

وقتی صحبت از ساخت بازی هایی مانند Planet Zoo می شود، استودیوی Frontier Developments بهترین گزینه برای ساخت یک بازی رانندگی فرمول 1 است. منتظر انتشار F1 Manager 2022 در تابستان باشید.

منبع: VGC