منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Exec می‌گوید سونی آینده‌ای روشن برای بازی‌های زنده می‌بیند، اما همه اینها یک انتخاب است

Exec می‌گوید سونی آینده‌ای روشن برای بازی‌های زنده می‌بیند، اما همه اینها یک انتخاب است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Exec می‌گوید سونی آینده‌ای روشن برای بازی‌های زنده می‌بیند، اما همه اینها یک انتخاب است

Exec می‌گوید سونی آینده‌ای روشن برای بازی‌های زنده می‌بیند، اما همه اینها یک انتخاب است

رئیس پلی استیشن جیم رایان در مورد آینده بازی اظهار نظر کرد و پتانسیل زیادی برای رشد در دسته خدمات زنده دید. این یک شگفتی بزرگ نیست، زیرا پلی استیشن متعهد شده است که 10 بازی را در چند سال آینده به صورت زنده منتشر کند. در عین حال، پلی استیشن معتقد است که بازی های تک نفره مانند God of War و Ghost of Tsushima آینده درخشانی در سونی دارند.

رایان در صحبت با GI.biz گفت که خدمات بازی زنده از نظر ناشر جذاب هستند زیرا مردم مرتباً به این سایت باز می گردند. تأثیر تعهد بیشتر و حتی هزینه بالقوه بیشتر است.

در حال پخش: سونی Bungie را میلیاردها دلار می خرد، آینده Destiny به تازگی جالب شده است اخبار گیم اسپات

او گفت: “من فکر می کنم روند به سمت خدمات زنده ادامه خواهد داشت، و اگر به دنبال مدلی در دسته سرگرمی ما باشید که تعهدی پایدار در مدت زمان طولانی داشته باشد، بازی های زنده احتمالاً بهتر از خدمات اشتراکی هستند.”

رایان ادامه داد که بازی‌های زنده به‌طور خاص برای بازیکنانی طراحی شده‌اند که می‌خواهند ساعت‌ها و ساعت‌ها را ماه به ماه به بازی اختصاص دهند. رایان گفت: “این پدیده بازی زنده … که تا حد زیادی به رشد عظیم صنعت بازی که در ده سال گذشته شاهد آن بوده ایم، دامن زده است.”

در حالی که پلی استیشن قطعاً روی بازی‌های زنده سرمایه‌گذاری می‌کند، این شرکت همچنین بر این باور است که آینده درخشانی برای بازی‌های تک نفره و ایده انتخاب به طور کلی دارد.

رایان: “همه چیز یک انتخاب است. بدیهی است که میلیون ها نفر از مشترک شدن در پلی استیشن پلاس خوشحال هستند. ما این گزینه را روی پلتفرم به آنها پیشنهاد می کنیم و فکر می کنیم با تغییراتی که ایجاد کرده ایم، گزینه بهبود یافته ای قابل توجهی ارائه می دهیم.” گفت. به همین ترتیب، اگر مردم بخواهند بازی Fortnite یا Call of Duty یا FIFA را داشته باشند و تعهدی مداوم داشته باشند، این نیز خوب است. هیچ کس مجبور نیست کاری انجام دهد.

با توجه به بازی‌های زنده آینده سونی، یکی از آنها اولین پروژه Jade Raymond در Haven Studios است – که به عنوان بازی آنلاین چند نفره AAA توصیف می‌شود – که سونی اخیراً آن را خریداری کرده است. سونی همچنین در حال خرید Bungie است که فرنچایز Destiny را مدیریت می کند و پروژه های آینده دیگری نیز در دست ساخت دارد.

در دیگر اخبار سونی، مدل جدید پلی استیشن پلاس مبتنی بر سطح به تازگی معرفی شده است. برای اطلاعات بیشتر، مقایسه PS Plus با Game Pass و ویژگی ما را در زیر ببینید.