منو سایت

Everwild: تنها چیزی که می دانیم GameSpot است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Everwild: تنها چیزی که می دانیم GameSpot است

Everwild: تنها چیزی که می دانیم GameSpot است

Everwild، بازی اکشن ماجراجویی مشارکتی Rare که در دنیایی از گیاهان و جانوران باشکوه اتفاق می‌افتد، اولین بار در سال 2019 رونمایی شد، اما اکنون، سه سال بعد، احتمالاً کمتر از آن زمان می‌دانیم. دلایل این امر پیچیده است، اما اگر منتظر چیزی باشید که حداقل باید یک جشن بصری باشد، هنوز جای نگرانی وجود دارد. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون در مورد Everwild می دانیم.

تاریخ انتشار و راه اندازی مجدد

Everwild در حال حاضر بدون تاریخ انتشار است، تا حدی به این دلیل که گفته می شود بازی از طریق راه اندازی مجدد داخلی انجام شده است، با گزارش هایی که گفته می شود بازی دشوارتر از حد انتظار است. بر اساس گزارش VGC، پس از جدایی مدیر خلاق Simon Woodruff، بازی تحت نظر Gregg Mayles از Rare (که همچنین در Sea of ​​Thieves کار می کرد) “به طور کامل” دوباره شروع شد. اکنون گفته می‌شود که هدف این بازی “خوشبینانه” برای عرضه در سال 2024 است.

در حال پخش: EVERWILD – تریلر اعلامیه X019

حداقل طبق آنچه که آخرین بار در ملاء عام شنیدیم، این باعث می شود که Everwild در وضعیت بسیار متزلزلی قرار گیرد. ممکن است یک «راه‌اندازی مجدد کامل» با یک چرخش دو یا سه ساله زمان کافی برای پروژه بزرگ بعدی Rare نباشد، اما باز هم، بازی‌ها اغلب به هر حال به تعویق می‌افتند، شاید تاریخ ۲۰۲۴ توسط برخی گزارش‌های معتبر اعلام شده باشد. به عنوان بسیار بعید کنار گذاشته شود.

مت بوتی، رئیس استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس، سال گذشته پس از گزارش راه‌اندازی مجدد، سعی کرد برخی نگرانی‌ها را برطرف کند. “Rare برای چه معروف است؟” آنها به ایجاد IP های جدید و ایجاد دنیاها معروف هستند. و من می گویم که وقتی از بیرون به آن نگاه می کنید و کلماتی مانند “تنظیم مجدد” و “تجدید ساختار” را می شنوید، احتمالاً کمی تأکید بیشتری دارند و کمی افراطی تر از آن چیزی هستند که واقعاً هنگام زنده شدن یک بازی اتفاق می افتد، “غنمت” خنده دار است.

Everwild: خب… چیه؟

ما نمی‌توانیم مطمئن باشیم که Everwild در سال 2024 یا بعد از آن چگونه خواهد بود، اما از تریلرها و درزهای منتشر شده اطلاعاتی در مورد آنچه بود به هر حال خواهد بود Everwild دارای سبک هنری درخشان مشابه آخرین بازی Rare، Sea of ​​Thieves است. اما دریاهای شور و سواحل شنی را با جنگل های سرسبز و موجودات بیولومینسنت مبادله می کند.

در این تنظیمات، تریلرها نشان می‌دهند که بازیکنان جادو را به زمین باز می‌گردانند. همچنین به نظر می رسد تاکیدی بر زندگی در هماهنگی با طبیعت وجود دارد و در حالی که برخی موجودات درنده بیشتر در تریلرها ظاهر می شوند، مسیر اولیه بازی بدیهی است که هرگونه نبردی را منتفی می کند. این جهت از طراحی به عنوان یکی از مشکلاتی که باعث تاخیر شد ذکر شد، بنابراین مشخص نیست که آیا امروز، تحت رهبری Mayles، بازی همچنان بدون نبرد خواهد بود یا خیر. اجرای یک بازی اکشن ماجراجویی AAA بدون نبرد جذاب به نظر می رسد، زیرا حتی امتحان کردن آن بسیار نادر است.

تریلرهای سینمایی بازی، گیم‌پلی co-op را پیشنهاد می‌کنند، که پس از چهار سال پیش بازی Co-op سنگین Sea of ​​Thieves از همین استودیو منطقی به نظر می‌رسد و تمرکز ثابتی برای او باقی مانده است. تریلرهایی که تاکنون دیده‌ایم بر روی قدرت‌های جادویی و اهلی کردن یا شاید فقط محافظت از موجودات فانتزی وحشی که کمی شبیه حیوانات اینجا روی زمین هستند، مانند آهو و گرگ، تمرکز دارند. این که آیا این یک جهان باز است یا نه، شامل چه نوع انتخاب شخصیت‌هایی است و چرخه مرکزی بازی چیست، اینها سؤالات عالی هستند، اما فعلاً پاسخ‌ها فقط پشت درهای قفل شده در استودیوهای بازی Xbox و دفاتر Rare هستند.

سوالات بسیار بیشتری در مورد Everwild وجود دارد تا پاسخ، اما استودیویی که ریشه در تاریخچه بازی های ویدیویی دارد، مانند Rare، احتمالاً صبر بسیاری از طرفداران را به دست آورده است. امیدواریم در نمایشگاه Xbox-Bethesda در ژوئن بیشتر در مورد این موضوع بیاموزیم.

پیش خرید و Xbox Game Pass

Everwild هنوز برای پیش‌سفارش در دسترس نیست، که منطقی است زیرا ما حتی نمی‌دانیم چه خواهد بود. با این حال، می‌توانید شرط‌بندی کنید که مشترکین Xbox Game Pass برای دسترسی، نیازی به پیش‌سفارش آن – یا حتی خرید آن ندارند. از آنجایی که Rare یک استودیوی متعلق به مایکروسافت است، Everwild پس از ورود مستقیماً به Game Pass راه اندازی می شود، چه در سال 2024 یا بعد از آن.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.