منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Escape Academy چالش Escape Room را در ژوئن امسال برای کنسول ها، رایانه شخصی و Game Pass به ارمغان می آورد

Escape Academy چالش Escape Room را در ژوئن امسال برای کنسول ها، رایانه شخصی و Game Pass به ارمغان می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Escape Academy چالش Escape Room را در ژوئن امسال برای کنسول ها، رایانه شخصی و Game Pass به ارمغان می آورد

Escape Academy چالش Escape Room را در ژوئن امسال برای کنسول ها، رایانه شخصی و Game Pass به ارمغان می آورد

آیا می خواهید بدون نیاز به پوشیدن شلوار یا خاموش کردن کنسول بازی خود یک اتاق فرار را تجربه کنید؟ Coin Crew Games شما را به Escape Academy برده است، یک نگاه مجازی جدید به اتاق های فرار توسط تیمی با تجربه در جاذبه های غوطه وری در دنیای واقعی. و درست مانند اتاق های فرار واقعی، می توانید Escape Academy را با گروهی از دوستان خود بازی کنید.

فرضیه Escape Academy ساده است، تنش و ماجراجویی حل پازل در یک اتاق فرار واقعی را در منظر اول شخص بازتولید می کند – فکر می کنم انتظار دارم بمیرید، اما با رومینگ بیشتر و بدون VR. با تیک تاک ساعت در بالای صفحه، این شما هستید که باید راهی برای خروج پیدا کنید، از جمله حل پازل های کلاسیک مانند “کدام دری این قفسه کتاب را جابه جا می کند.” این بازی به‌عنوان یک مرکز آموزشی برای حرفه‌ای‌های فرار طراحی شده است تا مهارت‌های خود را تقویت کنند، از این رو عنوان نام دارد، و در تریلر متوجه خواهید شد که از نظر فناوری بسیار پیشرفته‌تر از چیزی است که احتمالاً در اتاق‌های فرار واقعی به آن عادت کرده‌اید. این قدرت بازی های ویدیویی است.

اگرچه می‌توان آن را در حالت تک‌نفره بازی کرد، اما Escape Academy همچنین می‌تواند تنش آشفته مهمانی‌های اتاق فرار را با چندنفره چندنفره هم در حالت آنلاین و هم در حالت تقسیم صفحه بازتولید کند. اگر نمی توانید در مورد راه حل معما به توافق برسید، دوستی را می توان آزمایش کرد، بنابراین ممکن است بخواهید هنگام بازی مقداری بخور آرام بخش بسوزانید و چای بابونه بنوشید.

Coin Crew Games یکی از بنیان‌گذاران Wyatt Bushnell و Mike Mohammed Salyh است که هر دو تجربه جاذبه‌هایی در شرکت‌هایی مانند Dave & Busters و Disney دارند. اگر نام بوشنل آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که او پسر بنیانگذار آتاری و بنیانگذار Chuck E. Cheese، نولان بوشنل است.

Escape Academy در ژوئن 2022 برای Xbox One، Xbox Series X | S، PS5، PS4 و PC منتشر خواهد شد. در این زمان، نسخه های ایکس باکس از طریق Game Pass رایگان خواهند بود.