منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Epic Games و Xbox درآمد حاصل از بازی‌های Fortnite در اوکراین را به اشتراک می‌گذارند

Epic Games و Xbox درآمد حاصل از بازی‌های Fortnite در اوکراین را به اشتراک می‌گذارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Epic Games و Xbox درآمد حاصل از بازی‌های Fortnite در اوکراین را به اشتراک می‌گذارند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، اپیک گیمز، سازنده و ناشر بازی Fortnite به همراه ایکس باکس قصد دارند تمام درآمد حاصل از این بازی را به عنوان کمک بشردوستانه به مدت دو هفته منتهی به 3 آوریل (14 آوریل) به Fortnite در اوکراین اهدا کنند.

درآمد حاصل از فورتنایت به چهار موسسه خیریه اهدا خواهد شد: Direct Relief، صندوق کودکان ملل متحد، برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد و کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان. در روزی که Epic Games برنامه های خود را اعلام کرد، 36 میلیون دلار برای حمایت از مردم آسیب دیده از جنگ در اوکراین جمع آوری شده است. کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان (UNHCR) تخمین می زند که از زمان حمله روسیه به اوکراین در 24 فوریه (5 مارس 1400) حدود سه میلیون نفر به کشورهای همسایه پناه برده اند.

بسیاری از شرکت های بزرگ در صنعت بازی های ویدیویی کمک های مالی قابل توجهی را در قالب سازمان های بشردوستانه به اوکراین ارائه کرده اند. این شرکت ها عبارتند از Square Enix، Embracer Group، استودیوهای 11 بیتی، Bandai Namco، CD Projekt Red، Supercell، Ubisoft، Unity و The Pokémon Company. علاوه بر این، بازی‌سازان مستقل در سراسر جهان بازی‌هایی را در بسته‌های مختلف عرضه کرده و درآمد حاصل از آن را در اوکراین توزیع کرده‌اند. به عنوان مثال، بسته برای اوکراین شامل 998 آیتم مختلف است و از طریق وب سایت itch.io در دسترس است. بازیکنانی که حداقل 10 دلار اهدا کنند، کل محتویات بسته را دریافت خواهند کرد. تا به امروز بیش از 6 میلیون دلار از این طریق جمع آوری شده است.

بازی Fortnite Fortnite

فصل جدید بازی Fortnite به تازگی با تغییرات مختلف آغاز شده است

Humble Bundle بسته ای به نام Stand with Ukraine را منتشر کرده است که با قیمت 40 دلار به فروش می رسد. این فروشگاه تاکنون بیش از 10 میلیون دلار برای امور خیریه جمع آوری کرده است. این بسته شامل 123 کالای مختلف است و فقط تا فردا قابل خرید می باشد.

بسیاری از شرکت ها از جمله نینتندو، سونی و مایکروسافت که دارای سه پلتفرم بزرگ در صنعت بازی های ویدیویی هستند، فروش خود را در روسیه متوقف کرده اند. در دیگر اخبار فورتنایت می توان به حذف قابلیت طراحی از این اثر به مناسبت آغاز فصل سوم فصل دوم اشاره کرد.

نظر شما در مورد توزیع درآمد بازی های Fortnite در اوکراین چیست؟ آیا شما با این موافق هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle