منو سایت

Electronic Arts در حال مذاکره با WWE‌ برای ساخت یک بازی مبارزه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Electronic Arts در حال مذاکره با WWE‌ برای ساخت یک بازی مبارزه است

در حالی که بازی WWE 2K22 به زودی توسط 2K Games‌ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی منتشر خواهد شد. EA تصمیم گرفت با WWE برای احیای یکی از فرنچایزهای قدیمی مذاکره کند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، الکترونیک آرتز برنامه های بزرگی برای ساخت یک بازی مبارزه ای دارد و این خبر خوبی برای طرفدارانی است که منتظر انتشار یک بازی با کیفیت و دارای مجوز هستند.

مذاکرات با WWE برای توسعه یک بازی جدید از Electronic Arts آغاز شد و دو شرکت در مورد پاداش این برند و ورزشکاران رسمی بحث کردند. این مذاکرات هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است، حتی اگر توافقی بین این دو حاصل شود. همکاری با 2K Games به پایان می رسد و الکترونیک آرتز مجوز رسمی این مجموعه را خواهد داشت.

بازی Wrestling WWE‌ Company EA

پایان همکاری WWE با 2K

در حال حاضر اطلاعات زیادی از مذاکرات EA و WWE وجود ندارد و فقط می دانیم که این مذاکرات می تواند به همکاری این شرکت با 2K Games و برند رسمی WWE 2K پایان دهد. با توجه به اینکه سایت فایتفول کشتی کج منبعی مطمئن و مطمئن است، این خبر را باید جدی گرفت و شایعات بی اساس تلقی نکرد. 2K‌ مدت‌هاست که یکی از فرنچایزهای سری WWE Wrestling بوده است و ممکن است این انحصار پایان یابد.

EA مالک حقوق بازی های مختلف از جمله FIFA، Madden و NHL است و دریافت مجوز WWE می تواند یک برد بزرگ برای این شرکت آمریکایی باشد. با توجه به ضعف 2K در انتشار بازی های با کیفیت در چند سال گذشته، EA ممکن است بازی های بهتری را با یک موتور گرافیکی جدید و مشابه فیفا ارائه دهد و این معامله در نهایت به نفع طرفداران کشتی کج خواهد بود. سرویس EA Play که برای کاربران بازی نیز در دسترس است. این فرصت خوبی برای تجربه بازی خواهد بود. البته الکترونیک آرتز هیچ تجربه جالبی در زمینه تراکنش های خرد و سیاست های سودآوری ندارد.

مدیران دبلیو دبلیو ای از شکست و کیفیت بازی ها راضی نیستند و می خواهند قرارداد را تغییر دهند. مذاکرات بین رهبران Take-Two و WWE سال گذشته آغاز شد. اما انتشار ضعیف WWE 2K20 در نهایت منجر به کاهش سودآوری و سود ناکافی شد. اگر مذاکرات با Electronic Arts موفقیت آمیز بود و بازی مبارزه ای با نام تجاری EA عرضه می شد، این همکاری می توانست فسخ شود. شما چی فکر میکنید؟ همکاری آیا کار با EA برای بازی های این سری مفید خواهد بود؟

منبع: GamingBolt