منو سایت

Elden Ring Speedrunner بازی را در کمتر از 13 دقیقه برنده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Speedrunner بازی را در کمتر از 13 دقیقه برنده می شود

Elden Ring Speedrunner بازی را در کمتر از 13 دقیقه برنده می شود

جدیدترین عملکرد پرسرعت Elden Ring نشان داد که این بازی در سریعترین زمان خود تا کنون کامل شده است، زیرا YouTuber MitChriz به این دستاورد در کمتر از 13 دقیقه دست یافته است.

بازی در رایانه، MitChriz به زمان بسیار سریعی در عملکرد Any% دست یافت که امکان گزارش خطاها و سوء استفاده ها را فراهم می کند. MitChriz با استفاده از ترکیبی از ترفندها برای عبور از نقشه، جلوگیری از سرگردانی ازدحام دشمنان و گرفتن وسایل مفید در طول مسیر، باس هایی مانند Malekith the Black Blade و Hoarah Loux را در هم می آمیزد تا به زمان پایان 12:32 برسد. به گفته یوتیوبر اولین در جهان است.

از زمان عرضه در ماه گذشته، Elden Ring به یک بازی مدرن برای کاوش در دوندگان سرعت تبدیل شده است. مدتی بعد از ساعت ها آزمایش، جامعه دید که بازی در کمتر از یک ساعت برنده شد و این رکورد با تلاش های جدید پیشی گرفت. برای یکی دیگر از دستاوردهای چشمگیر، یک استریمر جدید سالم و بدون آسیب، Seki با استفاده از Twitch وجود دارد که سه ساعت سرگرمی شدید را فراهم می کند.

با این حال، اگر قصد دارید مرتباً Elden Ring را بازی کنید، باید حدود 50 ساعت طول بکشد تا کمپین اصلی آن را برنده شوید – اگر به اندازه کافی مهارت دارید و از باس های اختیاری دوری می کنید – و 120 ساعت برای گرفتن جایزه فارغ التحصیلی بر اساس چقدر طول می کشد. به وب سایت بیت. این زمان ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشد که Starscourge Radahn دوباره یک تهدید قدرتمند است.

Elden Ring موفقیت بزرگی برای توسعه دهنده From Software و ناشر Bandai Namco بود، زیرا این بازی بیشترین بارگیری را در شبکه پلی استیشن در ماه های فوریه و مارس داشته است. با توجه به فروش بیش از 12 میلیون نسخه، این خیلی تعجب آور نیست.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.