منو سایت

Elden Ring Speedrunner بازی را در کمتر از سه ساعت برنده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Speedrunner بازی را در کمتر از سه ساعت برنده می شود

Elden Ring Speedrunner بازی را در کمتر از سه ساعت برنده می شود

Elden Ring یک بازی عالی است و حتی اگر بدانید چه کاری انجام می دهید، احتمالاً چندین ده ساعت طول می کشد تا آن را تا انتها ببینید. این البته، مگر اینکه یک دونده سرعت کارآمد مضحک باشید که توانسته بازی را در کمتر از 2.5 ساعت شکست دهد.

اسپویلرهای Elden Ring در ویدیوی زیر گنجانده شده است!

یوتیوبری به نام نیکو بلیک تصمیم گرفت بولینگ نرود، اما در عوض کل الدن رینگ را در دو ساعت و 35 دقیقه شکست داد. نیکو بلیک با راه رفتن با کلاس تانک مانند Vagabond و دانه طلایی که Keepsake را پرتاب می کرد، قبلاً موفق شده بود تنها در 45 دقیقه به اولین رئیس بزرگ برسد و نبرد به پایان رسید. نه بستن. از طریق سفر سریع موثر، نبرد دوم با رئیس تنها چند دقیقه بعد بود.

کافی است بگوییم که اگر کل ویدیو را تماشا کنید، تمام باس فایت های اجباری را در Elden Ring خواهید دید، بنابراین ممکن است بخواهید تا زمانی که واقعاً بازی را تمام کنید، دست نگه دارید. برای اکثر مردم، این حتی نشان دهنده نحوه انجام جلسات بازی Elden Ring نیست. آنها معمولاً شامل کاوش، کشته شدن توسط نوع جدیدی از دشمن، یادگیری نحوه مبارزه با آنها و سپس ملاقات با یک دشمن کاملاً جدید هستند که وقتی وارد یک منطقه جدید می شوید شما را نیز می کشد.

اگر با حلقه الدن مشکل دارید یا فقط نکاتی را می خواهید، می توانید مرکز راهنمای کامل ما را بررسی کنید. در آنجا اطلاعاتی در مورد آیتم ها، نکاتی برای باس ها، راهنمای سلاح ها و اطلاعاتی در مورد آمار، کلاس ها و ارتقاها خواهید یافت. همچنین می‌توانید نقد و بررسی Elden Ring در حال انجام را بخوانید تا افکار (درخشنده) ما در مورد بازی را بشنوید.

.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.