منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Elden Ring Rune Farm: 80000 رون برای کشتن یک اژدهای بی دفاع، هیولاها، دریافت کنید.

Elden Ring Rune Farm: 80000 رون برای کشتن یک اژدهای بی دفاع، هیولاها، دریافت کنید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Rune Farm: 80000 رون برای کشتن یک اژدهای بی دفاع، هیولاها، دریافت کنید.

رشد رون ها در Elden Ring کلیدی برای ارتقای شخصیت شما از قهرمان کم لکه دار به قهرمان باس قاتل است، و چندین سایت پرورش رون قابل دوام وجود دارد، حتی به محض اینکه به سرزمین های بین آنها برسید. ما قبلاً به برخی از سایت‌های بزرگ پرورش رون اولیه در Elden Ring نگاه کرده‌ایم، اما شاید بهترین آنها به قدری خوب باشد که نگران آن هستیم که به زودی برطرف شود. با در نظر گرفتن این موضوع، بهترین شمشیر، چوب یا تبر خود را بردارید و به قلعه فاروث بروید تا یک اژدهای بسیار سخاوتمند را بکشید. در اینجا نحوه بدست آوردن 80000 رون با یک ترفند اخلاقی مشکوک آمده است.

Rune Farm Elden Ring – اژدهایی از فورت فاروت

معمولا در بازی From Software همه چیز می خواهد برای شما بمیرد. البته، برخی از NPC های انسانی ممکن است دوستانه باشند (یا حداقل شبیه آن به نظر برسند)، اما اگر شبیه یک جانور به نظر برسد، احتمالاً از کشتن شما خوشحال است. با این حال، این مورد در مورد اژدهای فورت فاروت صادق نیست. این مادر اژدهای شبح‌وار توسط نوزادانش احاطه شده است و وقتی برای کشتن او می‌روید به طرز عجیبی دعوا نمی‌کند.

اگر این اژدها یک بوکسور بود، می گفتیم که در حال غواصی بود.
اگر این اژدها یک بوکسور بود، می گفتیم که در حال غواصی بود.

این 80000 رون برای شما به ارمغان می آورد، اگرچه پس از استراحت در سایت گریس مانند بسیاری از دشمنان دیگر احیا نخواهد شد. با این حال، جایزه 80000 رون در هر زمان خاص، به خصوص در ابتدای بازی، بسیار زیاد است. این برای چندین سطح شخصیت خوب است. علاوه بر این، اگر تصمیم بگیرید به اژدهای مادر آسیب نرسانید و در عوض روی فرزندان تمرکز کنید، هر یک از آنها 3500 رون برای شما به ارمغان می آورد. و آنها پس از استراحت در سایت فیض احیا می شوند. با این حال، اگر مادرشان را بکشید، تخم ریزی را متوقف می کنند.

این تنظیمات دو گزینه را در اختیار شما قرار می دهد:

  1. اژدهای مادر را یک بار با 80000 رون بکشید
  2. بچه ها را برای 3500 رون برای هر اژدها تکرار کنید

در واقع، گزینه سوم این است که این موجودات را رها کنید و تنها بگذارید – آنها هیچ کاری با شما نکرده اند! اما اگر تا اینجا پیش رفته باشید، حدس می‌زنم در حالت جهنمی هستید که گروه را به نوعی بکشید.» راستش را بخواهید، با فرض عدم استفاده از این مزرعه ساده رون، به خوبی می‌توان ثابت کرد که کشتن این اژدها، خط ماموریتی را که بازیکنان هنوز پیدا نکرده‌اند، تغییر می‌دهد یا حتی پیش از موعد پایان می‌دهد. بنابراین، اژدهاها را با خطر خود بکشید – و برای عواقب بالقوه بزرگتر از صرفاً ظاهراً ورشکسته اخلاقی.

چگونه به فورت فاروت برویم

پس تصمیم گرفتی مامان اژدها را بکشی. خب، برای این کار ابتدا باید به Caelid که در شرق Limgrave، منطقه شروع بازی است، برسید. می‌توانید فورت فاروث را با طی کردن جاده از دهکده سامون واتر و از طریق مناطق زیر پیدا کنید:

  • شمال شرقی به کلیسای در حال سوختن
  • شرق-جنوب شرقی تا خرابه های Caelum
  • خرابه های جاده به سمت جنوب به کائلید اشاره دارد
  • شرق به دروازه سلیا
  • شمال شرقی به فورت فاروت

این مسیر تا حد زیادی از یک مسیر طراحی شده پیروی می کند، بنابراین ماندن در هدف به اندازه کافی آسان است، حتی زمانی که دشمنان ممکن است چندان مفید نباشند. اگر نمی خواهید این مسافت را طی کنید، می توانید از تله پورت نیز استفاده کنید که کمی در شمال شرقی کلیسای سوم ماریکا قرار دارد. در نقشه زیر، نشانگرهای آبی مسیر پیاده روی شما را از طریق Caelid نشان می دهنددر حالی که نشانگرهای قرمز نشان می‌دهند که تله‌پورت از کجا شروع می‌شود (چپ) و شما را به (راست) منتقل می‌کند و سپس مسیر کوتاه‌تر و ایمن‌تری را دنبال می‌کند. جنوب به محل اژدهاها در خارج از فورت فاروت (بنفش).

هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه رسیدن به فورت فاروث، چندین گزینه خواهید داشت.
هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه رسیدن به فورت فاروث، چندین گزینه خواهید داشت.

با این حال شما به آنجا برسید، آه محل فیض درست در مقابل قلعه قرار دارداگر تصمیم بگیرید که مادر را در امان بگذارید و به جای آن مکرراً روی فرزندان تمرکز کنید، تنظیم مجدد لذت بخش و آسان می شود.

در نهایت شما اژدها را می کشید و 80000 رون جمع آوری می کنید. عدم علاقه ظاهری او به دفاع از خود به این معنی است که رسیدن به آنجا تنها بخش دشوار است، اما همچنین به خاطر داشته باشید که اگر تصمیم بگیرید اژدهای کوچکتر را هدف قرار دهید، نبرد سختی برای یک بازیکن سطح پایین خواهد بود.

هنگام انجام این ماموریت کشتن اژدها باید نکات زیادی را در نظر داشته باشید. آیا فعلاً از اژدها دریغ می کنید که بعداً به طور غیرقابل برگشتی خط مأموریت را تغییر دهد؟ آیا شما فقط اژدهایان کوچک را هدف قرار می دهید – با این فرض که می توانید به طور قابل اعتماد با تکرار آنها را شکست دهید؟ آیا عجله دارید تا 80000 رون خود را قبل از حذف این باگ احتمالی برای همیشه از بازی دریافت کنید؟ اگرچه پیامدهای اخلاقی ممکن است بر تعداد کمی از بازیکنان تأثیر بگذارد، آنها احتمالاً انتظار عواقب ملموس تر اما بی سابقه ای را دارند. انتخاب با شماست، کشاورز رون!

برای گزینه‌های بیشتر برای رشد رون – بدون از بین بردن خانواده‌ها – راهنمای رشد رون الدن را امتحان کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.