منو سایت

Elden Ring Rainbow Stones: چگونه از سقوط آسیب های مرگبار جلوگیری کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Rainbow Stones: چگونه از سقوط آسیب های مرگبار جلوگیری کنیم

با اضافه شدن Elden Ring برای یک دنیای باز بزرگ و مسیریابی عمودی به میزان قابل توجهی، رسیدن به ارتفاعات زیادی که سقوط از آن می تواند شما را بکشد منطقی است. با این حال، روشی برای بررسی اینکه آیا می توانید از سقوط جان سالم به در ببرید وجود دارد و ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. در واقع، تنها چیزی که لازم است یک آیتم کوچک در دسترس است که ممکن است کاملاً از آن غافل شده باشید: سنگ های رنگین کمان.

از سنگ های رنگین کمان برای آزمایش آسیب سقوط استفاده کنید

ممکن است در طول سفرتان با چند سنگ رنگین کمان برخورد کرده باشید و به دلیل اینکه نسبتا معمولی و غیر هیجان انگیز به نظر می رسند، آنها را رد کرده اید. با این حال، این سنگ‌های کوچک در واقع می‌توانند در مورد توانایی‌های شما چیزهای زیادی را به شما بگویند، زمانی که ارتفاعات خطرناک زیادی را که در زمین‌های بین آن‌ها یافت می‌شوند کشف کنید.

انداختن رنگین کمان از یک صخره یا ارتفاع دیگر می تواند بررسی کند که آیا در همان سقوط خواهید مرد یا نه. اگر با برخورد به زمین زیر خود بشکند، می دانید که از پرش خواهید مرد. اما اگر فرود آمد و اطراف خود را روشن کرد، می دانید که می توانید با خیال راحت فرود بیایید.

سنگ رنگین کمان
سنگ رنگین کمان

چگونه سنگ های رنگین کمان را بدست آوریم

احتمالاً تعداد انگشت شماری از سنگ های رنگین کمان را پیدا خواهید کرد که به سادگی روی زمین یا روی اجساد قرار گرفته اند و می توان آنها را در حین کاوش در بیوم های مختلف در حلقه الدن غارت کرد. با این حال، ساختن آنها عرق آور نیستند، بنابراین می توانید تقریباً بی پایان از آنها تهیه کنید.

ساختن سنگ های رنگین کمان تنها به یک تکه خرابی نیاز دارد. این مصالح ساختمانی سخاوتمندانه در بسیاری از خرابه های افتاده در جهان باز پراکنده شده است. می‌توانید در مکان‌های لطف نزدیک استراحت کنید و به تعداد مورد نیاز آنها را پردازش کنید تا بسیاری از سنگ‌های رنگین کمان بسازید، اگرچه می‌توانید هر بار فقط تا ۹۹ عدد بپوشید. اگر بیشتر از آن بسازید، به جعبه ذخیره‌سازی شما ارسال می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حلقه الدن، نحوه تشکیل سریع 80000 رون را ببینید و این نقشه تعاملی پر از اسپویلر را بررسی کنید تا به شما کمک کند تا در زمین های بین راه پیمایش کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.