منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Elden Ring Mod معروف ترین بازیکن خود را به عنوان NPC Summon اضافه می کند

Elden Ring Mod معروف ترین بازیکن خود را به عنوان NPC Summon اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Mod معروف ترین بازیکن خود را به عنوان NPC Summon اضافه می کند

Elden Ring Mod معروف ترین بازیکن خود را به عنوان NPC Summon اضافه می کند

The Elden Ring Let Me Solo بازیکن او در این بازی به یک شهرت تبدیل شده است و در دنیای بازیکنان دیگر با لباس نمادین و جالب خود ظاهر می شود تا Malenia، تیغه Miquella را بکشد. اکنون ناظم Garden of Eyes مودی ساخته است که به شما امکان می دهد با نسخه NPC Let Me Solo Her تماس بگیرید تا به Malenia کمک کنید، همانطور که از Polygon گرفته شده است.

Let Me Solo Her با مهارت Elden Ring خود به سرعت تبدیل به نمادی شد و با یکی از سرسخت ترین باس های بازی روبرو شد که چیزی جز یک پارچه کمری، یک گلدان روی سر و دو کاتانا نداشت. اگرچه این بازیکن در کمک به دیگران برای شکست دادن مالنیا به Tarnished بسیار کارآمد بوده است، Let Me Solo Her واقعی همیشه برای کمک در دسترس نخواهد بود، بنابراین ناظم Garden of Eyes نسخه ای ساخته است که در صورت درخواست می توان با آن تماس گرفت.

این مد جایگزین تماس Let Me Solo Her با Lone Wolf Ashes می‌شود، به این معنی که بازیکنان می‌توانند زمانی که به یک دست نیاز دارند، آن را صدا کنند. مجموعه نمادین بازیکن در شخصیت تغییر یافته بازتولید شده است و از مبارزات با باس ها که در ویدیوی پیش نمایش نشان داده شده است، نسخه NPC نیز برخی از مهارت های او را دارد.

این مد برای مشترکین پولی در Patreon’s Garden of Eyes در دسترس است و با 5 دلار در ماه باز می شود. اگر ترجیح می‌دهید بدون کمک بازیکن دیگر یا احضار روح، به تنهایی با مالنیا روبرو شوید، می‌توانید راهنمای ما برای مبارزه با رئیس مالنیا را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.