منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Elden Ring Mimic Tear: این خاکستر معنوی قدرتمند را از کجا و چرا باید تهیه کنید

Elden Ring Mimic Tear: این خاکستر معنوی قدرتمند را از کجا و چرا باید تهیه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Mimic Tear: این خاکستر معنوی قدرتمند را از کجا و چرا باید تهیه کنید

Elden Ring’s Spirit Ashes متحدان طیفی بسیار مفیدی را احضار می کند تا به شما در نبرد کمک کنند و نبردهای چالش برانگیز را به سرعت به موارد بسیار قابل کنترل تبدیل کنند. و خوشبختانه، بازی مقدار زیادی خاکستر روح را ارائه می دهد که می توانید در جستجوی خود یکی از آنها را انتخاب کنید که متناسب با طراحی شما باشد، اما یکی از گزینه های خاص – Mimic Tear فوق العاده قدرتمند – در بین بهترین هایی قرار می گیرد که می توانید در ماجراجویی خود از طریق The Lands ملاقات کنید. بین. بیایید نگاهی به این Spirit Ash بیندازیم تا ببینیم چرا برای تقریباً هر طرحی چنین انتخابی عالی است.

چرا مطمئناً خاکستر روح اشک تقلید را می خواهید

در حالی که بیشتر Spirit Ashes نسخه‌های طیفی دشمنان سقوط کرده را احضار می‌کنند که سودمندی آنها بسته به نبرد متفاوت است، Mimic Tear یک فرصت کاملاً منحصربه‌فرد برای شما فراهم می‌کند تا قدرت و بقای خود را با شبیه‌سازی دو برابر کنید. درست است – Mimic Tear در واقع یک کلون مشابه از شما را فرا می خواند که تجهیزات و سلاح هایی را که در حال حاضر دارید حمل می کند.

تقلید اشک
تقلید اشک

کلون کنترل شده با هوش مصنوعی شخصیت شما به خوبی از توانایی های شما استفاده می کند و حتی ممکن است از عطرهای آماده و مجهز و سایر اقلام آماده شما استفاده کند. آنها حتی با فلاسک های خود پس از آسیب دیدگی بهبود می یابند. به عبارت دیگر، آنها در برابر دشمنان قدرتمندی که در غیر این صورت زمین را با احضارهای دیگری که مکانیک خودکفایی ندارند، بسیار ارزشمند هستند.

از آنجایی که Mimic Tear هر وسیله ای را که با خود حمل می کنید کپی می کند، حتی می‌توانید سلاح‌ها یا زره‌های خاصی را که می‌خواهید استفاده کنید تجهیز کنید و پس از پایان احضار، به سرعت اسلحه‌های خود را تعویض کنید.. این به ویژه برای دادن یک نوع سلاح به آنها برای ایجاد وضعیت مفید است و سپس به نوع دیگری برای خود تغییر دهید، که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از اثرات را بر روی دشمن اعمال کنید. فرصت ها تقریبا بی پایان هستند.

خاکستر روح اشک آلود را کجا می توان یافت

برای بدست آوردن Mimic Tear، باید یکی از چالش برانگیزترین باس های بازی، Radahn را شکست دهید، که آخرین رویارویی در قلعه Redmane در جنوب شرقی Caelid است. Radahn در وسط بازی رئیس است، بنابراین شانس شما برای از بین بردن او در اوایل بازی به میزان قابل توجهی کمتر است. با این حال، هنگامی که این کار را انجام دهید، رویدادی رخ می دهد که باعث می شود ستاره ای از آسمان سقوط کند و در Mistwood فرود بیاید، که یک منطقه جنگلی انبوه است که در قسمت شرقی Limgrave واقع شده است. به آنجا سر بزن

هنگامی که به Mistwood رسیدید و دهانه عظیم باقی مانده از ستاره در حال تیراندازی را کشف کردید، باید به منطقه زیرزمینی معروف به ناکرون، شهر ابدی. این مکان با گذر از یک دسته از پشت بام ها شروع می شود تا اینکه به میدان شهر پر از دشمنان می رسید و تنها یک جاده اصلی جلوتر است. همانطور که مسیر خود را در این مسیر طی می کنید، به اتاق یک رئیس می رسید، جایی که در واقع با نسخه Mimic Tear خود در نبرد روبرو خواهید شد.

محل دقیق Mimic Tear
محل دقیق Mimic Tear

متأسفانه، نبرد با رئیس Mimic Tear جایی نیست که شما Spirit Ashes را پیدا کنید، بنابراین می‌خواهید در امتداد این نقطه از پل طولانی رو به جلو ادامه دهید تا زمانی که قسمتی در حال فرو ریختن را ببینید که به شما امکان می‌دهد به جنگل‌های اجدادی بپرید. از اینجا کمی در سمت چپ صخره ها بمانید تا جایی که بر روی صخره ای از لطف پنهان شده است. شما باید سقفی را ببینید که بتوانید از سایت گریس به آن بپرید. پشت بام ها را به روشی نسبتاً خطی دنبال کنید، جایی که با چندین دشمن از Silver Tear مبارزه خواهید کرد و در نهایت از پنجره بیرون خواهید افتاد. در این منطقه، شما Mimic Tear را در پشت درب مه پیدا خواهید کرد که با یک کلید شمشیر سنگی باز می شود.

هنگامی که Mimic Tear را پیدا کردید، مطمئن شوید که به Roundtable Hold برگردید و از رودریک بخواهید تا Spirit Ash را تا حد امکان ارتقا دهد و هر زمان که ممکن است این کار را ادامه دهید تا مطمئن شوید که آسیب و سلامتی او تا حد امکان بالا باقی می ماند. تا زمانی که به حداکثر برسد. +10.

اگر احساس می کنید در سفر خود از طریق حلقه الدن گم شده اید، برای راهنمایی بیشتر، این نقشه تعاملی را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.