منو سایت

Elden Ring Hyetta Quest و نحوه رسیدن به کلیسای بازداشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Hyetta Quest و نحوه رسیدن به کلیسای بازداشت

ماموریت Elden Ring Hyetta طولانی و پیچیده است که با پایان شعله دیوانه کننده مرتبط است. این پر از دانش است و به معنای واقعی کلمه شما را به ته تاریک زمین در میان می برد، اگرچه مرور آن تا انتها نیز مانع از دسترسی شما به پایان های دیگر می شود، مگر اینکه تلاش جانبی پیچیده دیگری را انجام دهید.

چگونه جستجوی خود را برای Hyetta در Elden Ring شروع کنید

ماموریت Hyetta پس از تکمیل جستجوی ایرینا برای Weeping Peninsula آغاز می شود، که شامل بردن نامه ایرینا به ادگار، شکست دادن رئیس Castle Morne، Leonine The Misbegotten، صحبت مجدد با ادگار و مشاهده دیدار مجدد غم انگیز او با ایرینا است.

سپس به پادگان Revenger’s Shack در غرب لیورنیا – غرب کلیسای رز – سفر کنید و با اجساد داخل آن تعامل برقرار کنید. ادگار در نقش یک NPC مهاجم به نام ادگار انتقام‌جو ظاهر می‌شود. او را در نبرد شکست دهید تا انگور شبریری به دست آورید. به دریاچه رو به صخره های گریس در شمال قلعه استورم ویل سفر کنید و با زنی که در آن نزدیکی ایستاده صحبت کنید. او خود را هیتا، سرگردان در جستجوی نور و انگور شبری معرفی می کند. خودت را تسلیم کن

اگر انگور را در انتهای قلعه Stormveil دریافت نکردید، از ورودی شمالی برگردید و جسد را در انتهای سالن خواهید دید.

همه مکان های هایتا در الدن رینگ

شما باید سه بار دیگر Hyetta را پیدا کنید. دفعه بعد در خرابه های پاک شده، در جنوب غربی محل شمالی گریس در بزرگراه لیورنیا قرار دارد. ساختمان طولانی را تا لبه صخره، دور از پادگان بررسی کنید.

به پادگان برگردید، سربازان را شکست دهید و از پله ها پایین بروید تا آخرین انگور شبریری و یک طلسم را بیابید.

سومین مکان Hyetta، سایت گریس پل شهر گیت است. به آنجا سفر کنید، به راست بپیچید و او را خواهید دید که نزدیک صخره ایستاده است. آخرین انگور شبیری را به او بدهید و حقیقت وحشتناکی را که آنها هستند به او بگویید. با او صحبت کنید تا زمانی که دیالوگ جدیدی وجود داشته باشد، سپس سریع به همان مکان برگردید و دوباره با او صحبت کنید. او خواهد گفت که ماموریت جدیدی دارد و از کمک شما تشکر خواهد کرد.

از جنوب به شمال، این مکان‌هایی است که Hyetta در آن جابه‌جا می‌شود.
از جنوب به شمال، این مکان‌هایی است که Hyetta در آن جابه‌جا می‌شود.

کلیسای بلوم در شمال شرقی آکادمی رایا لوکاریا ایستگاه بعدی شماست، اما این بار هایتا اثر انگشت می خواهد. برای این کار باید از کلیسای بازداشتگاه دیدن کنید.

چگونه به کلیسای بازداشتگاه الدن رینگ برویم

به شمال شرقی کلیسای بلوم سفر کنید و صخره های شرقی را در آغوش بگیرید تا از بیشتر دشمنان دوری کنید. صخره‌ها جای خود را به تپه‌ای نزدیک آسانسور گراند دکتوس می‌دهند، اما خطر جدیدی در اینجا وجود دارد: شعله‌ی دیوانه‌کننده (و برخی موش‌های غول‌پیکر آتش‌سوخته، اما می‌توانید آنها را نادیده بگیرید). برج Frenzied Flame به طور دوره‌ای فانوس دریایی عظیمی را مشتعل می‌کند که به سرعت نور سنج شما را پر می‌کند و در صورت قرار گرفتن در معرض، سلامت و FP شما را تحلیل می‌برد. جایی که می توانید پشت سنگ ها پنهان شوید و سلامتی خود را با یک قطره اشک بنفش تکمیل کنید. اگر سنج جنون به طور کامل پر شود، بخش بزرگی از HP خود را از دست خواهید داد و احتمالاً خواهید مرد.

به جای دویدن از تپه، به سمت چپ برج حرکت کنید. یک باد معنوی وجود دارد که شما را در پشت برج و عمدتاً خارج از محدوده شعله می وزد و در روستای Frenzied Flame از برج در امان خواهید بود. در آنجا با دشمنان مقابله کنید، سپس از خط الراس در انتهای شمالی روستا بالا بروید. شما باید زمان خط تیره را اندازه گیری کنید تا در حین حرکت به سمت کلیسا، دوباره قرار گرفتن در معرض شعله را به حداقل برسانید.

انگشت چروک وایک را نادیده بگیرید و به سمت کلیسا بشتابید. Site of Grace را فعال کنید تا در صورت مرگ در طول نبرد بتوانید در اینجا زنده شوید. Wyck در صورت شکست انگورها را با اثر انگشت آزاد می کند. این را به کلیسای بلوم برگردانید و به هایتا بدهید.

هایتا و ارباب شعله های خشمگین

آرزوی سرسخت Hyetta این است که یک Finger Maiden شود، اما در نهایت او به Three Fingers خدمت می کند. سپس آن را در پایین زمین فرار زیرزمینی زیر لیندل، خارج از منطقه ای که شعله شدید دریافت می کنید، پیدا خواهید کرد. قبل از تعامل با سه انگشت با او صحبت کنید و لباس های خود را در بیاورید.

ملینا شما را رها می کند زیرا شعله را پذیرفت، اما هیتا به عنوان باکره راهنمای شما جای او را می گیرد. شما Seal of a Mad Flame را دریافت خواهید کرد که باعث تشدید طلسم یک شعله دیوانه می شود. با این حال، به نظر می رسد هیچ تاثیری در پایان Lord of Frenzied Flame وجود ندارد، چه ماموریت Hyetta را کامل کنید یا نه.

پذیرش شعله شما را در انتهای شعله دیوانه وار قفل می کند، مگر اینکه ماموریت Millicent را کامل کنید، با Malenia مبارزه کنید و سوزن Miquella را دریافت و استفاده کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.