منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Elden Ring Fia Quest: آیا باید اجازه دهید فیا شما را نگه دارد، برکت بالدهین توضیح داده شده است

Elden Ring Fia Quest: آیا باید اجازه دهید فیا شما را نگه دارد، برکت بالدهین توضیح داده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring Fia Quest: آیا باید اجازه دهید فیا شما را نگه دارد، برکت بالدهین توضیح داده شده است

فیا در حلقه الدن به نظر یک خانم بسیار خوب است – شاید کمی تنها، اما کسی که واقعاً فقط می خواهد کمک کند. پس از گذراندن ابدیت به عنوان یک همراه در بستر مرگ، او مصمم است که به تنهایی قهرمان شود و در چیزی که به نظر می رسد یک عمل از خودگذشتگی خالص است، به شهرت شخص دیگری کمک کند. این جایی است که شما به نوعی اشتباه می کنید. آغوش فیا یک آیتم منحصر به فرد را ارائه می دهد که می تواند تفاوت قابل توجهی در نبردهای بزرگ ایجاد کند، اما ارزش قیمتش را دارد.

توضیح بغل الدن رینگ فیا

اگر به Fia اجازه دهید در Roundtable Hold شما را در آغوش بگیرد، یک نماد وضعیت با مربع قرمز و یک فلش رو به پایین در زیر نوارهای سلامت و FP ظاهر می شود. این نشان دهنده کاهش HP شما است. این یک کاهش کوچک 5 درصدی است، اما همچنان می تواند در اکثر جلسات، به ویژه در جلسات چالش برانگیز مانند دعوا با رئیس مارگیت و گودریک، تفاوت ایجاد کند.

با این حال، debuff ثابت نیست. با استفاده از شیئی که فیا با در آغوش گرفتن به شما می دهد می توانید سلامتی خود را به دست آورید: برکت سایبان. اینکه آیا ارزشش را دارد یا خیر بستگی به سبک بازی شما دارد. آغوش زدایی می‌تواند اثرات فاجعه‌باری داشته باشد، اما تعادل بالاتری که ارائه می‌دهد به این معنی است که می‌توانید در برابر حملات طولانی‌مدت دشمنان بدون ایجاد اختلال در وضعیت بدن خود مقاومت کنید. نعمت ها ضروری نیستند، اگرچه در صورت نیاز به مزیت اضافی در نبرد، ارزش استفاده از آنها را دارند.

برکت یک آلوده ناقوس مرگ دیگری است
برکت یک آلوده ناقوس مرگ دیگری است

برکت سایبان در حلقه الدن چیست؟

برکت بالدهین کالای بی نظیری است که فقط از آغوش فیا بدست می آید. از مقدار کمی FP استفاده می کند و تعادل شما را در طول نبرد افزایش می دهد. تعادل چیزی است که تعیین می‌کند حملات دشمن چقدر شما را بیهوش می‌کند، دفاع شما را در هم می‌شکند و شما را متحیر و آسیب‌پذیر می‌کند. زره‌های سنگین معمولاً تعادل شما را تقویت می‌کنند، که باعث می‌شود کلاس‌های باثبات کمتری مانند اخترشناسان و اعتراف‌کنندگان اندکی ضرر داشته باشند.

زمان هوشمند برای استفاده از Blessing of Canopy می تواند سلامت منفی را از بین ببرد و به شما مزیتی نسبت به دشمنان قوی بدهد بدون اینکه متحمل عواقب آن شوید. مصرف برکات نیز تنها راه برای از بین بردن این اشکال زدایی است. استراحت در محل لطف هیچ تاثیری ندارد پس حتما در یک مقطع زمانی از آن استفاده کنید.

تعادل فقط می تواند شما را در Elden Ring بسیار جلو ببرد، و Fia با تنها اشکال زدایی که با آن مواجه خواهید شد فاصله زیادی دارد. Poison می‌تواند حتی بهترین برنامه‌های آماده‌شده را نیز خراب کند، اگر وضعیت Poison را به سرعت حذف نکنید. گذراندن مدتی برای پرورش رون ها نیز سرمایه گذاری محکمی برای آینده Tarnished شما و سلاح هایی است که بعدا پیدا خواهند کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.