منو سایت

Elden Ring می تواند DLC برای PVP Arena دریافت کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring می تواند DLC برای PVP Arena دریافت کند

Elden Ring می تواند DLC برای PVP Arena دریافت کند

مانند برخی دیگر از عناوین FromSoftware، به نظر می رسد که Elden Ring ممکن است در آینده یک DLC برای عرصه چند نفره دریافت کند. یک ساختار بزرگ شبیه به عرصه در حال حاضر در دنیای بازی وجود دارد، اگرچه در حال حاضر برای بازیکنان غیرقابل دسترسی است. لنس مک‌دونالد، مدرنیست مشهور، ویدئویی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد فضای داخلی سالن با استفاده از هک دوربین رومینگ رایگان چگونه به نظر می‌رسد.

این ویدئو یک آمفی‌تئاتر یا سالنی به سبک کولوسئوم را با یک فضای میانی باز بزرگ، سه ورودی مجزا و یک ساختار نیم‌دایره‌ای بزرگ حاوی صندلی نشان می‌دهد. نمای بیرونی این سازه در دنیای باز Elden Ring قابل مشاهده است و برخی از بازیکنان انتظار داشتند که مکانی برای باس فایت باشد، اما عرصه همچنان از طریق گیم پلی منظم غیرقابل دسترس است.

بازی های قبلی FromSoft، از جمله Dark Souls و Dark Souls 3، پس از انتشار حالت های PVP Arena را به DLC اضافه کرده اند، بنابراین بعید است که این منطقه در حال حاضر در دسترس برای چیزی شبیه به این طراحی شده باشد.

این عرصه نیز تنها در نوع خود در بازی نیست – دو عرصه اسرارآمیز قفل شده دیگر وجود دارد که در دنیای باز Elden Ring یافت می شوند و بررسی های دیگر مدیران نشان داده است که همه آنها پر از جزئیات و احتمالاً هستند. طراحی شده تا برای نوعی محتوای آینده استفاده شود.

Modder Lance McDonald به خاطر هک‌هایش در بازی‌های FromSoft، افشای محتوای بریده‌شده در Sekiro: Shadows Die Twice و راه‌اندازی یک مد Bloodbourne که به بازیکنان اجازه می‌دهد بازی را با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه شروع کنند، شناخته شده است. همچنین اسرار بازی‌های دیگر توسعه‌دهندگان را فاش کرد، از جمله نمایش برخی از شنگ‌های خارج از دوربین در God of War و شبح‌آلودتر کردن PT.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.