منو سایت

Elden Ring: طلسم میراث Stargazer را از کجا می توان تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: طلسم میراث Stargazer را از کجا می توان تهیه کرد

استفاده از طلسم های قدرتمند و تجهیزات تجهیزات بزرگ متمرکز بر جادو در Elden Ring مستلزم افزایش چشمگیر هوش خود است. اگر به دنبال کمی سود آماری بدون سرمایه گذاری هستید، همیشه می توانید طلسم Stargazer Heirloom را امتحان کنید. و در این راهنما به شما خواهیم گفت که کجا می توانید آن را پیدا کنید.

طلسم برای یادگار موروثی ستارگان توضیح داده شده است

طلسم Stargazer Heirloom هوش شما را 5 امتیاز افزایش می دهد. اگرچه تفاوت قابل توجهی در آسیب شما وجود نخواهد داشت، اما می تواند به عنوان یک گزینه موقت بسیار مفید باشد تا به شما کمک کند تا شرایط لازم برای آمار اسلحه و جادو را برآورده کنید و در عین حال رون ها را ذخیره کنید تا به طور دائم هوش خود را افزایش دهید.

در توضیح آیتم طلسم میراث Stargazer چنین آمده است:

طلسم حکاکی شده با افسانه یک ملکه. هوش را افزایش می دهد. طالع بین جوان در حالی که راه می رفت به آسمان شب خیره شد. او همیشه در هر مرحله از راه به دنبال ستاره ها بوده است. سپس او ماه کامل را ملاقات کرد – و به مرور زمان ستاره شناس ملکه شد.

طلسم Stargazer Heirloom را کجا پیدا کنیم

یادگار ارثی ستاره‌نگار را می‌توان در بالای برج الهی لیورنیا، که در شرق لیورنیا بر روی دریاچه‌ها قرار دارد، به دست آورد. با این حال، برای دسترسی به این بخش از بازی، باید مقدار زیادی را طی کنید، بنابراین انتظار نداشته باشید که در ابتدای بازی این کار به‌عنوان یک گیرایی باشد.

شما باید اول بچرخید سالن تمرین کاریان [1] قبل از اینکه بتوانید دسترسی داشته باشید برج الهی لیورنیا [2]. این امر مستلزم این است که یک تلاش طولانی و پر پیچ و خم را که توسط Ranni به شما داده شده است، در سمت چپ بالای Liurnia of the Lakes دنبال کنید. برای اطلاعات بیشتر راهنمای Ranni Quest ما را دنبال کنید.

این یک پیکاپ آسان در ابتدای بازی نخواهد بود.
این یک پیکاپ آسان در ابتدای بازی نخواهد بود.

وقتی بالاخره به نقطه ماموریت رانی رسیدید، جایی که مجسمه وارونه کاریان را دریافت خواهید کرد. به سالن مطالعه کاریان برگردید و آیتم را روی میز در ورودی قرار دهید. با این کار کل برج زیر و رو می شود و در این مرحله می توانید به مناطق جدیدی در آن برسید.

با دقت راه خود را از طریق اتاق تمرین وارونه کاریان طی کنید. این شامل چند پلتفرمینگ شدید و چند دشمن آزاردهنده است، اما همه آن نسبتا ساده است، بنابراین اگر فقط وقت بگذارید و ریسک زیادی نکنید، نباید زیاد باشد.

در نهایت با آسانسور به پلی می روید که در آنجا باید با Godskin Noble، یکی از نفرت انگیزترین و پرکاربردترین باس های Elden Ring مبارزه کنید. ترکیبات طولانی دارد و ضربه های بسیار محکمی می دهد، بنابراین برای بیرون آوردن آن می توان چند بار تلاش کرد. با این حال، پس از انجام این کار، از طریق پل به برج الهی لیورنیا ادامه دهید.

در داخل برج الهی لیورنیا، از پله‌ها به سمت Place of Grace بالا بروید، سپس به راه خود ادامه دهید. در نهایت به بالای برج خواهید رسید، جایی که طلسم Stargazer Heirloom را روی یک جسد خواهید دید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.