منو سایت

Elden Ring ششمین بازی محبوب تاریخ Steam شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring ششمین بازی محبوب تاریخ Steam شد

رهایی بازی حلقه الدن مانند یک سونامی عمل کرد و کل جامعه بازی را درگیر کرد. نمودار فروش هفتگی انگلستان نشان داد که فروش Alden Ring در هفته اول پس از Red Dead Redemption 2 بالاتر از هر بازی دیگری بوده است. نام های بزرگی مانند Last of the Ace 2 در هفته اول نرم افزار جدید Framework شکست خوردند و اکنون، طبق گفته آخرین اخبار بازی، Alden Ring با رکورد 952523 بازیکن همزمان ششمین بازی پرطرفدار تاریخ استیم است.

به گزارش پارسی گیم، بازی های استودیو Framasoft مورد تشویق جامعه بازی ها قرار گرفته و میلیون ها طرفدار از Dark Souls گرفته تا Sekiro Shadows Die Twice را به خود جذب کرده است. هیدتاکا میازاکی تصمیم گرفت ژانر جهان آزاد را برای بازی جدید خود انتخاب کند و Elden Ring با وجود مبارزات سخت و طاقت فرسا به یکی از بهترین بازی های تاریخ تبدیل شد. در نتایج و بررسی های بازی Alden Ring به نتایج درخشان بازی پرداختیم و آمار استیم نشان می دهد که بازیکنان نیز به اندازه منتقدان از نقش آفرینی لذت می بردند.

بازی حلقه الدن

الدن رینگ در صدر رده بندی قرار دارد

تعداد بازیکنان Elden Ring در همان زمان در هفته دوم پس از انتشار به رقم باورنکردنی رسید. Alden Ring در حال حاضر ششمین بازی محبوب Steam است و New World آمازون هفتمین بازی است. از طرف دیگر، دنیای جدید یک شغل آنلاین است که به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد. رکورد 952523 بازیکن آلدن رینگ برای یک بازی جدید عددی باورنکردنی است و شایان ذکر است که این شغل چندان از بازی رایگان Counter-Strike عقب نمانده و می تواند محبوبیت بیشتری هم داشته باشد.

اکثر بازی های FramSoftware در هفته اول حدود 200000 بازیکن همزمان در Steam داشتند. اما دادن امتیاز کامل به بازی و ادامه تبلیغ آن در شبکه های اجتماعی باعث شده تا بسیاری از افراد هرگز بازی های Souls را تجربه نکرده باشند. دانلود حلقه الدن. بازی‌های آفلاین و تک‌نفره معمولاً یک هفته پس از انتشار از بالای نمودارهای استیم حذف می‌شوند و با بازی‌های معمولی مانند Counter-Strike جایگزین می‌شوند. اما Elden Ring ثابت کرده است که به زودی از چارت ها خارج نخواهد شد و در حال حاضر ششمین بازی محبوب تاریخ استیم است.

آپدیت جدید Alden Ring برای کاهش باگ های رایانه شخصی و بهبود تجربه بازی منتشر شده است. مشکلات نسخه رایانه شخصی، مانند شلیک های از دست رفته و تصادف، Bandai Namco را بر آن داشت تا در روز انتشار عذرخواهی کند و بررسی گروه Digital Foundry نشان داد که PlayStation 5 بهترین پلتفرم برای تجربه بازی است. نظر شما در مورد حلقه الدن و موفقیت باورنکردنی آن چیست؟

منبع: WindowsCentral