منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Elden Ring: زمان پخش، پیش بارگذاری و اندازه فایل توضیح داده شده است

Elden Ring: زمان پخش، پیش بارگذاری و اندازه فایل توضیح داده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: زمان پخش، پیش بارگذاری و اندازه فایل توضیح داده شده استElden Ring: زمان پخش، پیش بارگذاری و اندازه فایل توضیح داده شده است

Elden Ring، همکاری مدت‌ها انتظار بین توسعه‌دهنده Dark Souls FromSoftware و نویسنده Game of Thrones، جورج آر آر مارتین، تقریباً به پایان رسیده است. تنها یک هفته تا عرضه بازی باقی مانده است، در اینجا همه چیزهایی که باید درباره زمان راه اندازی، اندازه فایل و جزئیات پیش بارگذاری Elden Ring بدانید آمده است.

تاریخ و زمان انتشار Elden Ring

The Elden Ring بالاخره برای اکران خواهد شد PC، Xbox Series X | S، PS5 و PS4 در 25 فوریه. زمان انتشار کنسول روی تنظیم شده است نیمه شب، 00:00 در تمام مناطق زمانی از آنجایی که بازی در هر منطقه زمانی در همان زمان منتشر می شود، این بدان معناست که برخی از بازیکنان 24 ساعت زودتر از سایرین حلقه الدن را دریافت می کنند، بنابراین پس از آزاد کردن پنجره مراقب اسپویل ها باشید. هنوز تایید نشده است که آیا نسخه PC بازی در همان نیمه شب عرضه خواهد شد یا خیر.

در حال پخش: تریلر پیش‌سفارش حلقه Elden

پیش بارگذاری حلقه Elden

پیش‌لود Elden Ring برای همه بازیکنانی که بازی را قبل از عرضه پیش‌سفارش می‌کنند، امکان‌پذیر است، بنابراین می‌توانند آن را دانلود کنند و به محض انتشار بازی آماده بازی شوند.

پیش بارگذاری است در حال حاضر برای بازیکنان ایکس باکس زنده است. هرکسی که Elden Ring را در ایکس‌باکس پیش‌سفارش کرده باشد، اکنون می‌تواند از طریق ویترین ایکس‌باکس در ایکس‌باکس ایکس، اس یا ایکس‌باکس وان دانلود کند. بازیکنانی که یک نسخه فیزیکی از بازی را خریداری می کنند نیز می توانند با مراجعه به برنامه Xbox در تلفن همراه، بازی را از قبل بارگذاری کنند. مشخص نیست که آیا این فایل پیش بارگذاری در حال حاضر شامل یک اصلاح روز اول است یا خیر.

هنوز تاریخ پیش بارگذاری برای کنسول های پلی استیشن یا رایانه های شخصی اعلام نشده است.

اندازه فایل Elden Ring

از آنجایی که Elden Ring طبق گزارش‌ها حدود 30 ساعت طول می‌کشد، اندازه فایل آن در مقایسه با سایر بازی‌های AAA به طرز شگفت‌انگیزی فشرده است. با پیش‌بارگذاری Xbox اکنون، می‌دانیم که حجم فایل برای کنسول‌های Xbox 49.04 گیگابایت است، اگرچه اگر از روز اول به یک پچ جداگانه نیاز باشد، می‌توان این حجم را افزایش داد.

طبق حساب توییتر، حجم فایل PS4 در پلی استیشن 44.929 گیگابایت گزارش شده است. اندازه بازی برای پلی استیشناگرچه این احتمالاً شامل پچ روز اول نمی شود.

هنوز هیچ اندازه فایل تایید شده ای برای نسخه رایانه شخصی بازی وجود ندارد، اگرچه نیازهای رایانه ای اخیراً منتشر شده برای Elden Ring به بازیکنان نیاز دارد که حداقل 60 گیگابایت فضای خالی برای بازی داشته باشند.

در حالی که منتظر انتشار بازی در پایان ماه فوریه هستیم، گیمرهای رایانه شخصی می توانند درایورهای آماده بازی را برای بازی دانلود کنند. همچنین می‌توانید 13 چیز را که باید در مورد حلقه الدن قبل از عرضه آن بدانید، بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.