منو سایت

Elden Ring – راهنمای جستجوی لاتن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring - راهنمای جستجوی لاتن

مانند بسیاری از NPCها در Elden Ring، Latenna به راحتی قابل از دست دادن است. با این حال، مطمئناً این سفری است که ارزش آن را دارد و شاید حتی یکی از مهم ترین ماموریت های بازی باشد. مشاهده آن شما را به دو منطقه اختیاری عظیم می برد – Consecrated Snowfield و Miquella’s Haligtree – که هر دو شامل برخی از سخت ترین نبردهای رئیس هستند که در طول اقامت خود در سرزمین های بین آنها با آنها روبرو خواهید شد.

پیدا کردن آلبوس

در اینجا نقشه ممکن است کمی گمراه کننده باشد.  دسترسی به روستا از دریاچه، زیر فلات.
در اینجا نقشه ممکن است کمی گمراه کننده باشد. دسترسی به روستا از دریاچه، زیر فلات.

اولین قدم برای تکمیل خط ماموریت Latenna شامل یک NPC کاملا متفاوت است. به روستای آلبیناوری ها بروید که در گوشه جنوب غربی لیورنیا در کنار دریاچه ها قرار دارد. در بالای تپه در کنار دشمن سرسخت عطاری ها یک گلدان بزرگ خواهید دید. برای کشف آلبوس، دهقان نقابدار وحشتناک، در آن ورق بزنید. دوبار با او صحبت کنید و او قفسه مخفی هالیگتری (سمت راست) را به شما می دهد و به شما دستور می دهد که وقتی او را پیدا کردید، آن را به لاتینا بدهید.

در حال پخش: حلقه ELDEN – آزادی

موقعیت لاتنا

ورودی غار را روی صخره ای روی دریاچه خواهید دید.
ورودی غار را روی صخره ای روی دریاچه خواهید دید.

راه خود را به غار کریستالی در کنار دریاچه، در جنوب شرقی روستای آلبیناوریتسیت برسانید. پس از شکست دادن رئیس Bloodhound Knight (که نباید خیلی چالش برانگیز باشد)، از در بیرون بروید تا لاتینا را در کنار گرگ زخمی خود Lobo در مقابل کلبه گرگ زانو زده پیدا کنید.

قفل را به او نشان دهید تا خط مأموریت خود را پیش ببرد.
قفل را به او نشان دهید تا خط مأموریت خود را پیش ببرد.

با او صحبت کنید و قفلی را که آلبوس به شما داده تا اعتماد او را جلب کنید به او نشان دهید. او از شما می خواهد که راه رسیدن به هالیگتری میشلا را به او نشان دهید، و قول می دهد که در عوض شما را به نیمه دیگر لاکت ببرد. خواهش او را بشنوید و او با Latenna the Albinauric، یک روح فراخوان قدرتمند که برای نبردهای راه دور عالی است، به شما پاداش خواهد داد.

قلعه نمک

از روی پل سمت چپ، روی رودخانه یخ زده، به قلعه سول دسترسی پیدا کنید.
از روی پل سمت چپ، روی رودخانه یخ زده، به قلعه سول دسترسی پیدا کنید.

پس از پاکسازی لیندل، کاپیتول سلطنتی و سوار شدن به آسانسور بزرگ رولد به سمت قله کوه غول‌ها، به سمت شمال بروید تا قلعه سول را پیدا کنید. با نزدیک شدن به شما، صدای لاتینا را می شنوید که به شما اطلاع می دهد که نیمه دیگر قفل در جلو است. راه خود را از طریق قلعه طی کنید و رئیس او، فرمانده نایل را شکست دهید. (این یک نبرد فوق العاده دشوار است، اما استراتژی هایی وجود دارد که آن را کمتر چالش برانگیز می کند). از کنار میدان رئیس رد شوید و از آسانسور بالا بروید تا قفل مخفی هالیگتری (سمت چپ) را در صندوقچه پیدا کنید.

میدان برفی روشن

اکنون که در نهایت هر دو نیمه از Haligtree Secret Locket را دارید، به بالابر بزرگ رولد برگردید و Secret Lift Locket را انتخاب کنید. آسانسور شما را به میدان برفی روشن می برد، یک منطقه اختیاری بزرگ. پس از ورود، دوباره صدای لاتینا را خواهید شنید که به شما می گوید که به Haligtree of Miquella رسیده است و به شما اطلاع می دهد که چگونه خودتان به آنجا بروید (به سمت شمال به سمت شهر Ordina بروید).

مراقب مقبره واکینگ باشید که با نزدیک شدن به شما پوسته های جادویی را به سمت شما شلیک می کند.
مراقب مقبره واکینگ باشید که با نزدیک شدن به شما پوسته های جادویی را به سمت شما شلیک می کند.

برای تکمیل جستجو، به مرتد در گوشه شمال غربی منطقه بروید. وقتی رسیدید، با آلبیناور زن غول پیکر تعامل کنید تا لاتینا را احضار کنید. او از شما برای کمک به او برای رسیدن به هدفش تشکر می کند و برای مشکلاتتان آهنگر اژدهای باستانی تاریک به شما پاداش می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.