منو سایت

Elden Ring در فهرست پرفروش‌ترین‌های Steam قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring در فهرست پرفروش‌ترین‌های Steam قرار دارد

Elden Ring در فهرست پرفروش‌ترین‌های Steam قرار دارد

فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته در Steam فاش شد و جای تعجب نیست که Elden Ring از From Software در صدر جدول قرار گرفت، در حالی که افزونه Witch Queen در Destiny 2 نیز عملکرد خوبی داشت.

Elden Ring در هفته منتهی به 27 فوریه 2022، مدعی سه موقعیت برتر در Steam است. این شرکت توانسته بیش از یک موقعیت را حفظ کند زیرا مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، گزینه‌های خرید زیادی دارد. باطن خود Steam آنها را به عنوان بازی های جداگانه فهرست می کند و این داده ها توسط SteamDB دانلود و کامپایل شده است.

در حال پخش: الدن رینگ – Vaatividya – راهنمای مبتدی

در رتبه چهارم برای هفته هشتم سال 2022، Destiny 2: The Deluxe Edition of the Queen of Witches قرار داشت که نسخه استاندارد در رتبه ششم هفته قرار گرفت. کنسول Steam Deck خود Steam شماره 7 بود، در حالی که Dying Light 2، Total War: Warhammer III و Cyberpunk 2077 نیز در صدر جدول قرار گرفتند.

شما می توانید لیست کامل برتر را در زیر مشاهده کنید که توسط SteamDB در توییتر به اشتراک گذاشته شده است.

بررسی Elden Ring از GameSpot که در حال انجام است به بازی امتیاز نادر 10/10 داده است. منتقد Tamoor Hussain گفت: “Elden Ring تکه های آنچه قبلا بود را برمی دارد و آنها را به چیزی تبدیل می کند که در تاریخ به عنوان یکی از بهترین های تمام دوران ثبت می شود: یک پیروزی در طراحی و خلاقیت و یک بازی جهان باز که خود را متمایز می کند. برای کارهایی که انجام نمی دهد، به همان اندازه که انجام می دهد.»

پرفروش‌ترین‌ها در Steam برای هفته منتهی به 27 فوریه 2022

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.