منو سایت

Elden Ring: از کجا می توان یک Ghostflame انفجاری تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: از کجا می توان یک Ghostflame انفجاری تهیه کرد

طلسم های سرگرم کننده زیادی در حلقه الدن وجود دارد، بنابراین تصمیم گیری برای رفتن به جادوها یا طلسم ها دشوار است. با این حال، در چند طلسم نادر، به هر دو آمار نیاز خواهید داشت. این مورد در مورد Explosive Ghostflame است، که تقاضای بالایی برای هوش و ایمان دارد و آن را تا حدودی گزینه ای مناسب برای کاربران جادویی می کند. به هر حال، اگر این چیزی است که می خواهید در برابر دشمنان خود پرتاب کنید، ما با این راهنمای نحوه به دست آوردن آن را به شما معرفی کرده ایم.

انفجار Ghostflame توضیح داد

انفجار Ghostflame طلسمی است که برای استفاده از آن به 42 هوش و 30 ایمان نیاز دارد. او یک انفجار مرگبار AOE با شعله سیاهی ایجاد می کند که دشمنان را می سوزاند. به دلیل سرمایه گذاری غیرمعمول بالای آن در ویژگی ها در هر دو آمار جادوی اصلی، واقعاً فقط برای نوع خاصی از شخصیت سازی مناسب است و در غیر این صورت معمولاً ارزش امتیاز را نخواهد داشت.

شرح مقاله Explosive Ghostflame به شرح زیر است:

جادوی بندگان مرگ. با چوب به زمین ضربه بزنید و باعث انفجار شعله های شبح مانندی شود که منطقه را می سوزاند. زمانی که اردتری رفته بود، مرگ در شعله ای شبح وار سوخته بود. پرندگان مرده نگهبانان این آتش بودند.

از کجا می توان انفجار Ghostflame را پیدا کرد

یک GhostFlame انفجاری از مراسم پرنده مرگ در بخش شمالی Sacreted Snowfield منحصراً در شب سقوط می کند. برای دسترسی به این منطقه پنهان در پایان بازی، باید یک ماموریت طولانی و پر پیچ و خم را دنبال کنید. در صورت لزوم از راهنمای ماموریت Millicent ما استفاده کنید و پس از رسیدن به میدان برفی روشن به اینجا بازگردید.

دیدار با پرنده آیین مرگ فقط در شب امکان پذیر است.
دیدار با پرنده آیین مرگ فقط در شب امکان پذیر است.

پرنده مراسم مرگ می تواند روی یخ، کمی در جنوب شرقی خلوتگاه فیض، که در بالای بیوم قرار دارد، مبارزه کند. برای شخصیت‌هایی با سطح مناسب، این رئیس اختیاری نباید بیش از حد یک تهدید باشد. او نسبت به آسیب های مقدس ضعیف است و اجتناب از حملات او به ویژه دشوار نیست – اگرچه مسدود کردن کل نبرد را آسان تر می کند. اما مهم نیست که چگونه تصمیم بگیرید که با این دشمن مقابله کنید، پاداش شما Explosive Ghostflame خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.