منو سایت

Elden Ring: از کجا می توان یک تیرکمان سنگی تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: از کجا می توان یک تیرکمان سنگی تهیه کرد

الدن رینگ جادوی کافی برای چرخاندن سر شما دارد، اما همه آنها به یک اندازه مفید نیستند. با این حال، یک گزینه به خصوص قوی را می توان تنها با کمی زمان و تلاش در ابتدای بازی پیدا کرد و بدون شک می تواند شما را در طول ماجراجویی دوام بیاورد. راک اسلینگ یک طلسم عالی برای خیره کردن دشمنان و وارد کردن آسیب های سنگین است، بنابراین این راهنما را دنبال کنید تا بدانید کجا می توانید این جادوی بزرگ را پیدا کنید.

راک اسلینگ توضیح داد

راک اسلینگ طلسمی است که برای استفاده از آن به 18 هوش نیاز دارد. او سه سنگ را از زمین پرتاب می کند که وقتی همه به هم وصل می شوند آسیب زیادی وارد می کنند. همچنین می تواند به سرعت دشمنان را بیهوش کند، و برای باز کردن آنها در برابر حملات مهم بسیار عالی است.

در توضیح آیتم Rock Sling آمده است:

یکی از جادوگران با یک سنگ درخشان که نیروهای گرانشی را دستکاری می کند. او انبوهی از سنگ ها را از روی زمین می کشد و آنها را برای پرواز می فرستد. این جادو را می توان در حین حرکت استفاده کرد. تکنیک گرانشی که توسط رادان جوان مورد مطالعه قرار گرفت. ارباب او سنگ مرمر با پوست سنگ بود.

راک اسلینگ را کجا پیدا کنیم

راک اسلینگ را می توان در خرابه های خیابان خردمندان در باتلاقی که وسط Caelid را اشغال می کند، یافت. دسترسی به این منطقه از ابتدای بازی نسبتا آسان است، از شمال شرق از لیمگریو خارج شده و مستقیم به سمت خرابه ها حرکت کنید.

خرابه های خیابان حکما
خرابه های خیابان حکما

وقتی به مقصد رسیدید، به دنبال چند قدمی در قسمت شمالی خرابه باشید. اگرچه اطراف آن توسط جادوگرانی احاطه شده است که می توانند شما را مسموم کنند، اما اجرای آنها نسبتا آسان است. از پله‌ها پایین بروید و به زیرزمین بروید تا راک اسلینگ را پیدا کنید.

در حالی که در منطقه هستید، حتما چوب شهابی را بردارید، که با هوش فوق العاده افزایش می یابد و آسیبی که با جادوهای گرانشی مانند راک اسلینگ وارد می کنید را افزایش می دهد. این یک عصای استثنایی برای هر جادوگری است و می‌تواند در پایان بازی برای شما مدت طولانی دوام بیاورد، در این مرحله می‌توانید گزینه‌های بهتر را به اندازه‌ای برابر کنید که در نهایت ارزش جایگزینی را داشته باشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.