منو سایت

Elden Ring: از کجا می توان کریستال باریج را تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: از کجا می توان کریستال باریج را تهیه کرد

اگر می‌خواهید تمام طلسم‌های حلقه الدن را دور بزنید، باید در آنجا توقف کنید و به سلنیوم جادوگر سلام کنید. با تحویل دادن طومارهایی که پیدا می کنید، می توان سهام آن را تا حد زیادی بهبود بخشید، اما در مورد کریستال باریج جادویی، می توانید به محض ترک درس آن را بگیرید و رون ها را برای آن ذخیره کنید. در این راهنما به شما می گوییم جادوگر جادوگر را کجا پیدا کنید و این طلسم را به مجموعه خود اضافه کنید.

کریستال باراژ توضیح داد

کریستال باریج طلسمی است که برای استفاده از آن به ۲۳ هوش نیاز دارد. او یک رگبار از قطعات پر زرق و برق را در یک نمایش بصری جالب شلیک می کند. با این حال، این یکی از مؤثرترین جادوهای بازی نیست و احتمالاً به عنوان منبع آسیب گران قیمت برای اکثر بازیکنان عمل نخواهد کرد.

در توضیح آیتم Crystal Barrage آمده است:

یکی از طلسم های جادویی آکادمی بهشت ​​لوکاریا. او یک رگبار از تکه های کریستالی سنگ درخشان شلیک می کند. شارژ باعث افزایش قدرت می شود. جادوی قاب کریستال، گروهی از جادوگران که به دنبال خرد سنگ هستند – رازهایی که در تفکر ضعیف کریستال ها قفل شده است.

از کجا می توان کریستال باراژ را پیدا کرد

کریستال باراژ را می توان از جادوگر سلن که در خرابه های Waypoint در لیمگریو قرار دارد خریداری کرد. او طلسم را به 1500 رون می فروشد و در اولین قرار ملاقات شما آن را می فروشد – به این معنی که برای باز کردن قفل آن نیازی به ارائه هیچ یک از طومارهای موجود در بازی به او ندارید.

خرابه های نقطه راه
خرابه های نقطه راه

شما می توانید به محض اتمام درس به خرابه های Waypoint دسترسی داشته باشید و از دریاچه Agheel به سمت شرق حرکت کنید. از آنجایی که برای بازیکنان سطح پایین طراحی شده است، نباید با دشمنان منطقه مشکلی نداشته باشید.

ویرانه ها مجموعه ای از پله ها دارند که به زیرزمین منتهی می شوند. در داخل، با رئیس Mad Pumpkin Head روبرو خواهید شد. این فرد کند است و به راحتی بلند می شود، اما به خاطر داشته باشید که سر او در برابر آسیب مصون است، بنابراین روی ضربه زدن به کمر یا شکم او تمرکز کنید. وقتی او می میرد، می توانید از در عبور کنید و به سلنیوم جادوگر دسترسی پیدا کنید، که اکنون می تواند کریستال باراژ را به شما بفروشد.

اگر ماموریت طولانی و پر پیچ و خمش را دنبال کنید، این NPC در نهایت از این مکان حرکت خواهد کرد. با این حال، او همچنان جادوهای خود را در مکان جدید خود خواهد فروخت. اگر می خواهید در مورد نحوه انجام این کار بیشتر بدانید، راهنمای ما را برای جستجوی سلنیوم جادوگر دنبال کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.