منو سایت

Elden Ring احتمالا به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring احتمالا به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

بازی Elden Ring یکی از بهترین عناوین سال طبق آخرین اخبار بازی Xbox Game Pass اضافه خواهد شد. تعدادی از کاربران این سرویس مبتنی بر اشتراک، تبلیغات Elden Ring برای Game Pass را در فروشگاه مایکروسافت مشاهده کرده‌اند که نشان‌دهنده اعلامیه بزرگی در روزها و هفته‌های آینده است. لازم به ذکر است که تبلیغ جدید Elden Ring را به عنوان یک کار جدید Game Pass Ultimate معرفی می کند و این به معنی این است که احتمال اضافه شدن بازی به فضای ابری وجود دارد.

علاوه بر تبلیغات Elden Ring برای Game Pass، صفحه دانلود این بازی نیز با برچسب مخصوص این سرویس به روز شده و نشان دهنده سازگاری این اثر با Cloud و Game Pass است. در حال حاضر نه مایکروسافت و نه باندای نامکو درباره حضور این بازی در سرویس اشتراک مایکروسافت اظهار نظری نکرده اند و این تصاویر را باید شایعه دانست. لازم به ذکر است که Elden Ring تنها بازی نیست که حضور آن فاش شده است و عناوین دیگری نیز در معرض دید هستند.

Elden Ring Xbox Game Pass

الدن رینگ در راه گیم پس

بر اساس شایعه جدید، بازی GTA V نیز به سرویس xCloud اضافه خواهد شد و حتی می توانید از تجربه GTA در موبایل لذت ببرید. این نشان می دهد که سرویس xCloud عملکرد مستقلی از Game Pass خواهد داشت و بازی های پولی به آن اضافه می شود. در صورت صحت این شایعه، گام جدیدی در مسیر بازی های ابری برداشته خواهد شد. در زیر تصویری از صفحه دانلود بازی Soul Hackers 2 را مشاهده می کنید که این تصویر حضور بازی جدید در سرویس ابری مایکروسافت را نشان می دهد. Elden Ring اثر دیگری است که در لیست دیده می شود و امکان اضافه شدن به Game Pass را دارد.

به گفته کاربری که این تصاویر را منتشر کرده است، احتمال خطا وجود دارد. او Dying Light 2 و Tiny Tina’s Wonderlands و همچنین Lego Star Wars و حتی Resident Evil Village را به Game Pass اضافه کرده است، در حالی که مایکروسافت چیزی در مورد این بازی ها نگفته است. مدتی پیش تصاویری از بازی های کالاف دیوتی در گیم پس به بیرون درز کرد که در نهایت به نتیجه ای نرسید و ممکن است با یک باگ روبرو باشیم. البته مایکروسافت اکثر بازی های بزرگ سال را به سرویس Xbox Game Pass اضافه می کند و Elden Ring نیز به دلیل فروش خوب و جذب کاربران جدید به این سرویس اضافه خواهد شد.

Elden Ring Xbox Game Pass

رویداد Gamescom 2022 در آستانه آغاز است و به احتمال زیاد مایکروسافت اخبار مهمی برای کاربران خواهد داشت. در حال حاضر نمی توانیم صحت این تصاویر را تایید کنیم و منتظر اخبار بیشتر باشیم.

منبع: TheGamer