منو سایت

EA در حال توسعه یک بازی مرد آهنی تک نفره است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
EA در حال توسعه یک بازی مرد آهنی تک نفره است

با شایعاتی مبنی بر ساخت بازی Black Panther توسط Electronic Arts، تام هندرسون ادعا می کند که یک بازی تک نفره دیگر از دنیای مارول توسط این شرکت آمریکایی در حال ساخت است. طبق آخرین اخبار بازی مرد آهنی این جدیدترین بازی داستانی شرکت EA است که تولید خود را آغاز کرده است. با این حساب، الکترونیک آرتز در حال ساخت همزمان دو بازی دنیای سینمایی مارول است.

به گزارش پارسی گیم، شایعات زیادی در مورد ساخت دومین بازی دنیای سینمایی مارول توسط EA وجود دارد. جف گراب در جریان زنده صبح‌های بازی آشفته در توییچ. اطلاعات جدیدی از دومین بازی مارول منتشر کرده است. او می گوید این بازی داستانی و تک نفره خواهد بود. در نشست مالی اخیر مدیرعامل الکترونیک آرتز به تمرکز بر بازی های داستانی اشاره کرد و گفت که این بازی ها بخش مهمی از کاتالوگ آنها هستند. این در حالی است که صفحه توییتر EA بازی تک نفره را به اشتراک گذاشته است.

جف گراب در مورد ماهیت بازی دوم مارول به جزئیات نپرداخت و اطلاعاتی ارائه نکرد. اما تام هندرسون، افشاگر و گزارشگر مشهور انگلیسی به این سخنان واکنش نشان داد. او ادعا کرد که بازی Iron Man توسط توسعه دهندگان EA ساخته شده است. اما مشخص نیست که کدام استودیو این بازی را تولید کرده است. لازم به ذکر است که این بازی در مراحل اولیه یک ایده است و اطلاعات بسیار کمی در مورد آن وجود دارد و باید آن را یک شایعه ضعیف نامید که می تواند اشتباه از آب درآید. اگرچه تام هندرسون منبع موثقی است. اما گزینه عدم ساخت بازی نیز وجود دارد.

بازی مرد آهنی EA

بازی تک نفره مرد آهنی

اگر بازی Iron Man توسط EA ساخته نشده باشد; ما هرگز در مورد آن نخواهیم شنید. بازی‌های مختلفی از دنیای مارول در حال ساخت هستند، از جمله Marvel Spider-Man 2 و Marvel Wolverine. استودیوی امی هنیگ نیز از دنیای مارول یک بازی می سازد و شرکت های مختلف از حقوق ابرقهرمانان آن کمپانی استفاده می کنند. مارول همچنین در رویداد Comic-Con از محتوای ده ساله برای طرفداران رونمایی کرد.

ساخت یک بازی مرد آهنی چندان عجیب و غریب نخواهد بود. استودیو Camouflaj با همکاری سونی بازی واقعیت مجازی Iron Man VR را منتشر کرد. این بازی یک تیراندازی اول شخص بود که به شما اجازه می داد با لباس مخصوص تونی استارک پرواز کنید و دشمنان را در آسمان نابود کنید. با وجود نتایج متوسط، بازی همچنان نشان می دهد که تک نفره آیرون می تواند موفق باشد. تام هندرسون در پایان نوشت که همه اینها شایعه است و باید منتظر اخبار جدی باشیم.

منبع: GamingBolt