منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • EA دارای چهار بازی اعلام نشده، از جمله یک “IP Core” برای سال 2023 است.

EA دارای چهار بازی اعلام نشده، از جمله یک “IP Core” برای سال 2023 است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
EA دارای چهار بازی اعلام نشده، از جمله یک "IP Core" برای سال 2023 است.

EA دارای چهار بازی اعلام نشده، از جمله یک "IP Core" برای سال 2023 است.

EA به تازگی نتایج خود را برای سه ماهه آخر سال مالی 2022 منتشر کرده است، با ارائه درآمد برخی از برنامه های بازی این شرکت برای سال مالی آینده را نشان می دهد. بیشتر تمرکز روی تعدادی عناوین بدون عنوان و اعلام نشده است که قرار است در سه ماهه چهارم سال مالی 2023 منتشر شوند، که شامل یک IP بزرگ و یک بازسازی جدید است.

سررسید این عناوین در سه ماهه چهارم سال مالی آینده است که در ابتدای سال تقویمی 2023 بین 1 ژانویه و 1 آوریل خواهد بود. این چهار به‌عنوان IP اصلی، عنوان شریک، بازسازی و عنوان ورزشی فهرست شده‌اند و یک یادداشت اسلاید توضیح می‌دهد که عناوین «هنوز عمومی نشده‌اند».

در حال پخش: بازسازی بازی Dead Space راهنمای اتمسفر

در حالی که تا زمانی که EA برای معرفی این عناوین آماده نشود، نمی توان هیچ چیز را با قطعیت مشخص کرد، فرنچایزهای بزرگ زیادی در استابل EA وجود دارد که باید نگران آنها بود. IP پایه ممکن است یکی از بازی های Bioware تحت بنرهای Mass Effect یا Dragon Age یا عنوان جدید Star Wars باشد.

EA همچنین تعدادی مشارکت عمده دارد، از جمله یکی از آنها که اخیراً با Middle Earth Enterprises اعلام شده است. بازی تولید شده توسط این مشارکت، یک بازی رایگان موبایلی با نام The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth، در پاورقی اسلاید ذکر شده است و بنابراین بعید است که عنوان شریکی باشد که EA به آن اشاره می کند.

در حالی که این بازسازی یادآور بازسازی آینده Dead Space EA است که اخیراً به تاریخ انتشار در سال 2023 موکول شد، بازسازی ذکر شده در ارائه به احتمال زیاد چیزی است که هنوز اعلام نشده است. اسلاید بعدی می گوید که یک استودیوی جدید EA متعلق به سیاتل که فرنچایز Battlefield را اجرا خواهد کرد، همچنین یک “بازی ماجراجویی جهان باز معرفی نشده” در دست ساخت دارد. استودیو Motive که در حال ساخت نسخه بازسازی شده Dead Space است، یک “IP اعلام نشده” نیز در لیست خود دارد.