منو سایت

EA تیم های روسی را از FIFA 22 و NHL 22 حذف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
EA تیم های روسی را از FIFA 22 و NHL 22 حذف کرد

EA تیم های روسی را از FIFA 22 و NHL 22 حذف کرد

الکترونیک آرتز اعلام کرده است که تمام تیم های روسی را از بازی های فعلی فیفا و NHL خود در پاسخ به تهاجم مداوم روسیه به اوکراین حذف می کند.

EA در توییتر خود نوشت: EA Sports در همبستگی با مردم اوکراین ایستاده و با صداهای بسیار در دنیای فوتبال، خواستار صلح و پایان دادن به تهاجم اوکراین است. EA Sports در راستای شرکای خود در فیفا و یوفا، فرآیندهایی را برای حذف تیم ملی روسیه و تمام باشگاه‌های روسی از محصولات EA Sports FIFA از جمله FIFA 22، FIFA Mobile و FIFA Online آغاز کرده است. ما همچنین به طور فعال تغییرات مرتبط را در زمینه های دیگر بازی های خود ارزیابی می کنیم. ما جوامع خود را از تمام اقدامات انجام شده مطلع خواهیم کرد و از بازیکنان برای صبرشان در حین کار با این به‌روزرسانی‌ها تشکر می‌کنیم.”

در بخش هاکی EA، ناشر اضافه کرد که تیم های روسیه و بلاروس این بازی نیز در هفته های آینده از NHL 22 حذف خواهند شد. این حرکات نشان دهنده تحریم های واقعی ورزشی اعمال شده علیه روسیه است، زیرا روسیه از جام جهانی 2022 اخراج شد و تیم های آن از تمام مسابقات بین المللی فوتبال که توسط فیفا و یوفا برگزار می شد حذف شدند.

ممنوعیت NHL 22 نشان دهنده حذف اخیر تیم های روسیه و بلاروس از فدراسیون بین المللی هاکی روی یخ است. بلاروس به روسیه کمک می کند تا به روسیه حمله کند، در حالی که تیم های بسکتبال روسیه از شرکت در مسابقات بین المللی منع شده اند.

روسیه در پاسخ به حمله به اوکراین و همچنین محاصره های سرگرمی تا اطلاع ثانوی با تحریم های متعددی مواجه است. برادران وارنر، فروش محصولات اپل در حال حاضر متوقف شده است. Interactive اکران The Batman در روسیه را به تعویق انداخت و دیزنی تمام فیلم ها را در روسیه متوقف کرد.

در همین حال، معاون نخست وزیر اوکراین، میخائیل فدوروف، از سونی و مایکروسافت خواست تا به تحریم ها بپیوندند، در حالی که استودیوهای مختلف دیگر در صنعت بازی در تلاش برای کاهش آن هستند.

اگر می خواهید به تلاش های بشردوستانه در حال انجام کمک کنید، ما لیستی از سازمان های بشردوستانه مانند صلیب سرخ اوکراین و یونیسف تهیه کرده ایم که می توانید به آنها کمک مالی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.