منو سایت

EA بازگشت لوت باکس ها به FIFA 23 را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
EA بازگشت لوت باکس ها به FIFA 23 را تایید کرد

EA Sports بخش Ultimate Team را ارائه می دهد بازی فیفا 23 نشان داد که تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی وجود ندارد. بازی FIFA 23 به دلیل انتشار همزمان با جام جهانی قطر، تمامی نقشه های مربوط به این مسابقات جهانی را به تیم Ultimate Team اضافه می کند. مهم ترین خبر اما بازگشت لوت باکس ها در فیفا 23 است و الکترونیک آرتز می گوید که لوت باکس با همان مکانیزم قبلی در بازی مورد استفاده قرار می گیرد و به نظر می رسد تلاش دولت ها برای ممنوعیت آن ها انجام نشده است. موفق بوده است.

در چند سال گذشته، به دلیل فشار دولت ها و بازیگران، EA تا حدودی از مواضع خود عقب نشینی کرده و به عنوان مثال، فرمول لوت باکس را کمی تغییر داده است. محتوای جدیدی به نام بسته‌های پیش‌نمایش اجازه می‌دهد تا محتوای داخل را به نمایش بگذارد. فشار قانونگذاران نیز باعث شد تا EA کمی کاهش یابد و به گفته آنها، FIFA 23 آخرین نسخه ای است که از برند فیفا استفاده می کند و نسخه بعدی با نام EA Sports FC شناخته می شود. زمان خوبی برای تعیین وضعیت لوت باکس ها بود. این شرکت قصد تغییر سیاست خود را ندارد.

FIFA Team Ultimate بسیار محبوب است و به خصوص بازیکنان انگلیسی پول و زمان زیادی را صرف آن می کنند. در گزارش مالی اخیر، EA به میزان درآمد این بازی اشاره ای نکرده و گفته است که درآمد آن بالاتر از آن چیزی است که در سطح جهانی فکر می کردند. همچنین میزان تعامل بازیکنان با بازی نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است. کل درآمد این شرکت نسبت به ده سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است و این به دلیل خریدهای درون بازی و فروش اقلام است.

لوت باکس فیفا 23

دفاع EA از جعبه های غارت

EA اخیراً با لوت باکس ها موفقیت باورنکردنی داشته است. بریتانیا رسما پیشنهاد کرده است که جعبه های غارت و جعبه های شانس در بازی ها توسط دولت تنظیم نمی شوند، به این معنی که EA می تواند هر شکلی از این جعبه ها را بدون ترس از مسئولیت بفروشد. این پیشنهاد باعث شد تا EA Sports به بازگشت لوت باکس ها در FIFA 23 چراغ سبز نشان دهد و دوباره از آنها استفاده کند. اگر به وب سایت بازی مراجعه کنید، می بینید که بخشی به توضیحات Loot Box اختصاص داده شده است.

توسعه دهندگان در توضیح این بسته ها نوشتند: «بازیکنان می توانند از ارز جدیدی به نام Starts برای خرید بسته ها و آیتم های بیشتر استفاده کنند.» EA همچنین در بیانیه ای از لوت باکس ها و خریدهای درون بازی دفاع کرد: «بازیکنان این جنبه از FIFA را دوست دارند و طرفداران از دیدن احساسات واقعی در استراتژی انتخاب و مدیریت ترکیب بازیکنان لذت می برند. این عادلانه است که یک گزینه خرج کردن در بازی وجود دارد. لازم به ذکر است که پرداخت پول در بازی کاملا اختیاری است و ما از هیچ فردی به خرید و هزینه دعوت نمی کنیم.

الکترونیک آرتز همچنین اضافه کرد که بسته های FUT یکسان است و بسیاری از بازیکنان علاقه ای به خرج کردن ندارند. همچنین 9 باکس از 10 لوت باکس فیفا از طریق گیم پلی به دست آمد و پولی بابت آن پرداخت نشد. این یعنی EA می گوید که بخش بزرگی از بازیکنان برای بازی پولی نمی پردازند. همین امر منجر به ایجاد گروهی به نام «دیوار» شد که با صرف هزینه، امکان پیشرفت را از دیگران سلب می کند. واضح است که چنین شرکتی که روزگاری منفورترین شرکت آمریکا بود. او دلیلی برای حذف و تغییر این ویژگی نمی بیند.

منبع: PCGAMER