منو سایت

E3 2023 سال آینده برگزار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
E3 2023 سال آینده برگزار می شود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، انجمن نرم افزارهای سرگرمی (به اختصار ESA) اعلام کرد که E3 سال آینده بازمی گردد و در کنار بخش آنلاین، E3 2023 به صورت حضوری برگزار می شود.

علاوه بر رویدادهای انحصاری شرکت هایی مانند نینتندو، سونی و مایکروسافت، به زودی Summer Game Fest برگزار می شود و شامل آثار متنوعی می شود. در این شرایط کمتر کسی به اتفاقات سال آینده فکر می کند. با این حال، ESA به عنوان برگزار کننده E3 به همه علاقه مندان به بازی های ویدیویی یادآوری کرد که این رویداد به صورت آنلاین و حضوری در سال 2023 باز خواهد بود.

استن پیر لوئیس، رئیس و مدیر عامل ESA در مصاحبه با واشنگتن پست، بار دیگر تاکید کرد که E3 2023 سال آینده برگزار خواهد شد. او درباره دلایل این نمایش گفت: «اگرچه رویدادهایی مانند Summer Game Fest و کنفرانس‌هایی مانند Nintendo Direct و State of Play بر بخش آنلاین غالب هستند، E3 همیشه مهم‌ترین رویداد در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده است.

Stan Pierre-Louis گفت: “اگرچه ما رویدادهای آنلاین را دوست داریم و دسترسی به آنها را در سراسر جهان فراهم می کنیم، اما می دانیم که افراد زیادی مایلند دور هم جمع شوند.” در مورد بازی های مورد علاقه خود شخصا با دیگران صحبت کنید. من معتقدم دسترسی عمومی به رویدادهای آنلاین بسیار مهم است و هنوز هم جا برای نمایشگاه های حضوری وجود دارد. با ترکیب این دو، به عنصر مهمی دست می‌یابیم که E3 می‌تواند نمایانگر آن باشد.»

نمایشگاه E3 2023 نمایشگاه E3

مهمترین بخش E3 برگزاری کنفرانس های شرکت های مختلف است

سخنان استن پیر لوئیس اشتباه نیست. در حالی که رویدادهایی مانند Summer Game Fest در بخش آنلاین به راحتی از E3 می گذرد، این نمایشگاه به اندازه یک رویداد رو در رو محبوب است و بسیاری از مردم مشتاقانه منتظر آن هستند. با این حال، مشخص نیست که E3 چقدر دوام خواهد آورد. این به این دلیل است که جف کلی به احتمال برگزاری Summer Game Fest در آینده اشاره کرد.

بازگشت E3 برای بسیاری از دنبال کنندگان اخبار صنعت بازی های ویدیویی تعجب آور نیست. زیرا ESA پس از لغو رویداد امسال اعلام کرد که نمایشگاه در سال 2023 افتتاح می شود.علاوه بر فراهم کردن فضای نمایشگاهی، ترغیب شرکت های فعال در صنعت بازی های ویدیویی برای حضور و ارائه محصولات جدید خود در E3 2023 موضوع مهم و تاثیرگذاری است.

جشنواره بازی تابستانی فردا به صورت آنلاین برگزار می شود. این رویداد را می توانید ساعت 22:30 به وقت تهران از طریق پلتفرم های یوتیوب و توییچ تماشا کنید. جف کلی اخیرا اعلام کرده است که تمرکز اصلی بازی Summer Game Fast بر روی بازی هایی است که قبلا معرفی شده اند. این جمله باعث شد تا هیجان هواداران تا حدودی فروکش کند.

نظر شما در مورد بازگشت E3 در سال آینده چیست؟ آیا برای نگه داشتن دوباره آن لحظه شماری می کنید؟ به نظر شما E3 2023 چقدر در جذب مخاطب با ظهور رویدادهای مختلف موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer