منو سایت

E3 2022 لغو شده است، از جمله فقط جزء دیجیتال آن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
E3 2022 لغو شده است، از جمله فقط جزء دیجیتال آن

E3 2022 لغو شده است، از جمله فقط جزء دیجیتال آن

E3 2022 لغو شده است. پیش از این، برنامه هایی برای میزبانی یک رویداد در فضای دیجیتال به جای رویداد فیزیکی معمولی اعلام شده بود، اما گروهی که آن را اداره می کند، ESA، اکنون تایید کرده است که این نمایش به هیچ شکلی برگزار نخواهد شد.

یکی از سخنگویان ESA به VentureBeat گفت که E3 در سال 2023 با “ویترینی جدید که بازی های ویدیویی جدید و هیجان انگیز و نوآوری های صنعت را جشن می گیرد” بازخواهد گشت.

در ادامه این بیانیه آمده است: «ما قبلاً اعلام کرده بودیم که E3 در سال 2022 به‌دلیل ادامه خطرات بهداشتی پیرامون COVID-19 به صورت حضوری برگزار نخواهد شد. امروز اعلام می کنیم که هیچ نمایشگاه دیجیتالی E3 در سال 2022 وجود نخواهد داشت. در عوض، تمام انرژی و منابع خود را صرف ارائه یک تجربه فیزیکی و دیجیتالی پر جنب و جوش به E3 تابستان آینده خواهیم کرد. چه از نمایش لذت ببرید و چه از دستگاه های مورد علاقه خود، ویترین 2023 جامعه، رسانه و صنعت را دوباره در قالبی کاملا جدید و تجربه تعاملی گرد هم می آورد.

ESA همچنین تایید کرده است که E3 2023 در لس آنجلس برگزار می شود و نه در هیچ شهر دیگری، اگرچه برخی گمان می کنند که E3 آماده است.

E3 2019 آخرین نسخه این نمایش بود که میزبان یک رویداد شخصی بود. همه اشکال رویداد E3 2020 لغو شده اند، در حالی که E3 2021 به عنوان یک رویداد آنلاین برگزار شد.

هنگامی که E3 در سال 2023 باز می گردد، ESA گفت امیدوار است این نمایشگاه بتواند پس از یک سال تعطیلی، رویداد را “احیا کند”. ESA گفت: “ما از این زمان برای برنامه ریزی برای سال 2023 استفاده می کنیم و با اعضای خود کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ویترین جدید استاندارد جدیدی را برای رویدادهای صنعت هیبریدی و تعامل طرفداران ایجاد می کند.” ما مشتاقانه منتظر نمایشگاه های فردی برنامه ریزی شده برای سال 2022 هستیم و در جشن و تبلیغ عناوین جدید ارائه شده به جامعه خواهیم پیوست. ESA تصمیم گرفته است منابع خود را متمرکز کند و از این زمان برای شکل دادن به برنامه های خود استفاده کند و یک تجربه کاملاً جدید ارائه دهد که طرفدارانی را که بالاترین انتظارات را برای یک رویداد بازی ویدیویی درجه یک دارند خوشحال می کند.

اگرچه ممکن است E3 2022 برگزار نشود، جشنواره سالانه بازی تابستانی جف کیلی امسال بازمی‌گردد، اگرچه هنوز جزئیاتی در مورد جزئیات نمایش وجود ندارد. با این حال، کیلی درست پس از انتشار این خبر مبنی بر اینکه E3 2022 ممکن است امسال برگزار نشود، یک چهره چشمک توییت کرد که عجیب است.

همچنین انتظار می‌رود که Gamescom امسال با یک قطعه شخصی بازگردد. جزئیات کامل برنامه کنوانسیون بازی‌های ویدیویی در تابستان امسال هنوز در دسترس نیست، اما برای اطلاعات بیشتر دوباره بررسی کنید.

لغو اعلام شده E3 2022 زمانی رخ می دهد که سایر رویدادها در صنعت بازی های ویدیویی به گردهمایی های شخصی بازگردند. PAX East در این ماه در بوستون ادامه دارد، در حالی که GDC 2022 اوایل ماه مارس برگزار شد. حضور در GDC 2022 نسبت به سال های گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و قطعاً کووید در این امر نقش دارد.