منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Dying Light 1 یک پچ نسل بعدی دریافت می کند که عملکرد PS5 و PS4 Pro را بهبود می بخشد.

Dying Light 1 یک پچ نسل بعدی دریافت می کند که عملکرد PS5 و PS4 Pro را بهبود می بخشد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dying Light 1 یک پچ نسل بعدی دریافت می کند که عملکرد PS5 و PS4 Pro را بهبود می بخشد.

Dying Light 1 یک پچ نسل بعدی دریافت می کند که عملکرد PS5 و PS4 Pro را بهبود می بخشد.

بازی زامبی فضای باز سال 2015، Dying Light، تنها یک ماه پس از انتشار دنباله، Dying Light 2: Stay Human، به تازگی یک ارتقاء اساسی برای بازیکنان PS5 و PS4 Pro دریافت کرده است. این پچ شامل حالت‌های جدیدی است که از افزایش عملکرد PS5 بهره می‌برد که ممکن است در منوی گزینه‌های بازی موجود باشد.

این ارتقا با سه حالت ویدیوی جدید به طور خاص برای PS5 ارائه می‌شود – یک حالت عملکرد بهبودیافته که با سرعت 60 فریم در ثانیه در فول اچ‌دی اجرا می‌شود، یک حالت متعادل که با سرعت 60 فریم در ثانیه در QHD اجرا می‌شود و یک حالت با وضوح بالا. در پخش با سرعت 30 فریم در ثانیه در 4K کامل اجرا شود. این پچ همچنین شامل برخی ارتقاهای جزئی برای بازیکنان PS4 Pro است که از آخرین نسل کنسول به روز شده برای بهبود محدودیت 30 فریم در ثانیه استفاده می کند.

در حال پخش: Dying Light: Hellraid – تریلر فیلم “زندانی”.

این پچ اکنون برای PS5 و PS4 Pro در دسترس است، در حالی که توسعه دهنده گفته است که به‌روزرسانی برای بهبود عملکرد «به زودی» برای Xbox ارائه خواهد شد.

برای کسانی که در دنباله آن، Dying Light 2: Become Human هستند، توسعه دهنده Techland قول داده است که به زودی یک پچ جدید برای این بازی ارائه خواهد شد. این بازی بلندپروازانه قبلاً در یک ماه پس از انتشار به تعدادی رفع و رفع اشکال نیاز داشته است، اما هنوز باگ ها و مشکلاتی در بازی وجود دارد که بازیکنان می خواهند آنها را برطرف کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.