منو سایت

Dungeons and Dragons با Unreal Engine 5 ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dungeons and Dragons با Unreal Engine 5 ساخته شده است

استودیوی تازه تاسیس Invoke در حال ساخت یک پروژه ممتاز سیاهچالها و اژدهاها در دنیای فانتزی شروع شد بر اساس اطلاعات D&D یک بازی اکشن نقش آفرینی برای علاقه مندان به بازی های رومیزی در قالب ماجراجویی گروهی است که هم اکنون با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 در حال ساخت است.

توسعه دهندگان جزئیات بیشتری در مورد گزینه ها یا ویژگی های جدید بازی فاش نکرده اند و فقط می گویند که بازی جدید یک محصول AAA خواهد بود که بر روی Unreal Engine 5 و به سبک فرنچایز رومیزی Dungeons and Dragons ساخته شده است. این بازی محصول استودیوی Invoke به رهبری دومینیک گوای است و به سرعت در حال توسعه است. دومینیک گوای، چهره شناخته شده در صنعت بازی که دو قسمت اول بازی محبوب Watch Dogs را تولید کرد، یک سال پیش به این تیم پیوست. همچنین قبل از آن با بیش از 20 سال سابقه در یوبی سافت، در فرنچایزهای مختلفی مانند Splinter Cell و Far Cry همکاری داشت.

بر اساس این اسناد، توسعه دهنده مستقر در مونترال، Tuque Games، نام تجاری خود را با نام Invoke Studios تغییر داده است، که اکنون در حال آماده شدن برای یک توسعه بزرگ است. Invoke Studio در حال حاضر متشکل از 80 کارمند، توسعه دهندگان بازی است. ترکیبی از جوانان با استعداد و با تجربه که به موفقیت های متعددی در صنعت بازی های ویدیویی مونترال کمک کرده اند. این استودیو در سال گذشته رشد چشمگیری داشته است و از چندین شخصیت برجسته استقبال کرده است. Guai امیدوار است تا سال 2025 تعداد کارمندان این استودیو را به بیش از 200 کارمند برساند.با در نظر گرفتن این مشکل می توان نتیجه گرفت که بازی جدید تا سال 2025 منتشر نخواهد شد.

Dungeons and Dragons Unreal Engine 5

یک بازی جدید Dungeons and Dragons

دومینیک گوای، موسس Invoke، ماموریت این استودیو در آینده را اینگونه بیان کرد: «ما فرهنگ و روش کار خود را داریم و برای استقلال هر یک از اعضای تیم ارزش قائل هستیم. بنابراین هر فرد می تواند استعدادهای خود را شکوفا کند تا بیشترین تاثیر را در بازی های ما داشته باشد. علاوه بر این، ما بزرگترین و محبوب ترین فرنچایز RPG فانتزی را در Dungeons and Dragons داریم. چنین سبکی با 50 سال تجربه در زمینه بازی، الهام بخش توسعه دهندگان است و آزادی خلاقیت فوق العاده ای را به ما می دهد. تمرکز ما بر روی بازی های AAA با کیفیت بالا است و ابزارهای لازم برای رسیدن به اهداف خود را خواهیم داشت. در واقع، ماموریت ما ایجاد بازی های فانتزی در محیطی سالم است که بازیکنان را به وجد می آورد.”

بهترین بازی های RPG – قسمت اول

ناشر آمریکایی Wizards of the Coast در سال های اخیر استودیوهای جدیدی را خریداری کرده و افتتاح کرده است تا تأثیر چشمگیری در فضای بازی های ویدیویی داشته باشد. زیرا فرنچایز Dungeons & Dragons زیر نظر این کمپانی به اوج محبوبیت خود رسید. Dungeons & Dragons یکی از بزرگترین بازی های RPG در جهان است که بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان بازی می کنند. Wizards of the Coast قبلا مجوز IP های خود را به استودیوهای بازی سازی مانند Larian داده بود که هنوز در حال کار بر روی Baldurs Gate 3 هستند.

منبع: Wccftech