منو سایت

Dream Daddy Dev یک بازی روانشناختی جدید ترسناک را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dream Daddy Dev یک بازی روانشناختی جدید ترسناک را معرفی کرد

Dream Daddy Dev یک بازی روانشناختی جدید ترسناک را معرفی کرد

ناشر Rogue Games و توسعه دهنده Dream Daddy: A Dad Dating Simulator، Game Grumps، از بازی ترسناک جدید خود با نام Homebody رونمایی کرد.

Homebody یک بازی ترسناک روان‌شناختی مبتنی بر داستان است که یادآور فیلم‌های اسلشر کلاسیک دهه 1980 است که اواخر امسال برای رایانه‌ها و کنسول‌ها عرضه می‌شود. بازی امیلی و دوستانش را در حالی دنبال می‌کند که در قالب یک قاتل بی‌رحم با خاطرات گذشته تسخیر می‌شوند. این به بازیکن بستگی دارد که قبل از بیرون راندن همه یک به یک، راهی برای خروج از خانه پیدا کند.

بازیکنان اسرار گذشته امیلی را فاش می کنند و راهی برای خروج از خانه پیدا می کنند، در حالی که از قاتل دوری می کنند، معماها را حل می کنند و برای گفتگو تصمیم می گیرند.

Jory Griffiths کارگردان بازی می‌گوید: «ما وسواس زیادی نسبت به بازی‌های ترسناک داریم، بنابراین وقتی از Dream Daddy بیرون آمدیم، کشف ژانر وحشت یک تغییر طبیعی بود. ما هیجان‌زده بودیم که ارزش‌های داستان‌گویی و داستان‌گویی را که هنگام ایجاد Dream Daddy آموخته‌ایم حفظ کنیم و از آنها در یک بازی با لحن کاملاً متفاوت و مکانیک‌های جاه‌طلبانه جدید استفاده کنیم.»

یک تریلر کاملاً جدید از این اعلامیه نیز به اشتراک گذاشته شد که در آن امیلی با زوایای ثابت دوربین در خانه بزرگ قدم می‌زند – شبیه به بازی‌های اصلی Resident Evil.

کریس آرچر، افسر ارشد استراتژی Rogue Games می گوید: «ما طرفداران بزرگ هر کاری هستیم که Game Grumps انجام می دهد. از کمدی تا بازی سازی، Game Grumps همه چیزهایی را که ما می خواهیم به عنوان یک ناشر گسترش دهیم را در بر می گیرد و ما هیجان زده هستیم که در اواخر امسال Homebody را به بازیکنان معرفی کنیم.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.