منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Dragon Age 4: هر آنچه در مورد بازی نقش آفرینی فانتزی آینده Bioware می دانیم

Dragon Age 4: هر آنچه در مورد بازی نقش آفرینی فانتزی آینده Bioware می دانیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dragon Age 4: هر آنچه در مورد بازی نقش آفرینی فانتزی آینده Bioware می دانیم

Dragon Age 4: هر آنچه در مورد بازی نقش آفرینی فانتزی آینده Bioware می دانیم

توسعه دهنده BioWare ابتدا در دسامبر 2018 در حال کار بر روی یک پروژه جدید مرتبط با Dragon Age بود و تایید کرد که این پروژه در واقع چهارمین بازی بزرگ بدون عنوان Dragon Age تقریبا دو سال بعد است. ما از آن زمان به جز چند بیت اطلاعات جذاب، چیز زیادی نشنیده ایم. اما چه در فستیوال بازی تابستانی و چه در رویدادهای تابستانی Not-E3 در افق نزدیک، به نظر می رسد که یک اعلام جدید اجتناب ناپذیر باشد.

پس از اینکه Anthem رها شد و Mass Effect: Legendary Edition کامل و منتشر شد، BioWare احتمالاً اکنون روی دو پروژه RPG اعلام شده خود متمرکز شده است: Dragon Age 4 و Mass Effect کاملاً جدید. و از آنجایی که ما کمی بیشتر در مورد Dragon Age 4 می دانیم، احتمالاً این بازی در وهله اول است. در زیر به هر آنچه در مورد Dragon Age 4 می دانیم نگاه می کنیم.

تاریخ انتشار

نه BioWare و نه Electronic Arts به طور رسمی تاریخ انتشار Dragon Age 4 را منتشر نکرده اند – جهنم، ما هنوز حتی نمی دانیم نام بازی چیست. بنابراین حدس شما به خوبی حدس ما است.

در فوریه 2022، جف گراب، مجری گراب‌سنکس و گزارشگر GamesBeat، گفت که Dragon Age 4 «حداقل 18 ماه» از عرضه آن می‌گذرد، که نشان‌دهنده شروع بازی بعد از آگوست 2023 است.

شایان ذکر است که Origins و Inquisition هر دو در ماه نوامبر راه اندازی شدند، که واقعاً مطابق با تاریخ انتشار پس از آگوست Dragon Age 4 است. با این حال، ما نمی توانیم در اینجا خیلی روی یک مزیت حساب کنیم زیرا Dragon Age II در ماه مارس شروع می شود. .

آنچه ما می دانیم

در BioWare: Stories and Secrets، کتابی که تاریخ توسعه‌دهنده را پوشش می‌دهد، مشخص شد که محیط اصلی Dragon Age 4 Tevinter خواهد بود – مکانی بی‌سابقه اما اغلب ذکر شده در فرنچایز Dragon Age. تمدید Inquisition Trespasser حتی بازدید بعدی توینتر از سریال را آزار داد.

Tevinter اغلب از نظر نفوذ و طرح اجتماعی آن ذکر شده است. این کشور معمولاً یکی از قدرتمندترین کشورها در تمام تداها نامیده می شود. توینتر که عمدتاً آرایش انسانی دارد، توسط شورایی از جادوگران اداره می شود. برده داری همچنان در آنجا قانونی است (اگرچه در همه جا ممنوع است) و کشور به طور کلی زیاد روابط خصمانه با کنرها

تهیه‌کننده اجرایی کریستین دالی نیز با هنر مفهومی Dragon Age 4 طرفداران را آزار می‌دهد. این تصاویر شوالیه‌هایی را نشان می‌دهند که با زره‌هایی با ظاهری شگفت‌انگیز تزئین شده‌اند، یکی نشان می‌دهد که Dragon Age 4 شاهد بازگشت گاردهای خاکستری خواهد بود.

ناظران خاکستری یک گروه نخبه از شوالیه ها هستند که از تمام تداها در برابر آرکیدمون ها محافظت می کنند، خدایان قدیمی تبدیل به اژدهای مرگبار. شما می توانید انتخاب کنید که در Origins یک نگهبان خاکستری شوید، اما نه در Dragon Age II یا Inquisition.

بستر، زمینه

ما هیچ خبری نداریم که Dragon Age 4 بر روی کدام پلتفرم منتشر خواهد شد. با این حال، گزارش شده است که Dragon Age 4 بر روی Xbox One یا PS4 منتشر نخواهد شد، بنابراین فرض می‌کنیم که Dragon Age 4 فقط برای Xbox Series X | S عرضه خواهد شد. PS5 و PC.

ویژگی های سیستم کامپیوتری

BioWare هنوز مشخصات سیستم کامپیوتری Dragon Age 4 را فاش نکرده است.

تریلرها

ما یک تیزر تریلر از Dragon Age 4 داریم که در جریان The Game Awards 2020 منتشر شده است. این تریلر شامل هیچ تصویری از گیم پلی بازی نیست، اما با این شوخی آزاردهنده به پایان می رسد که سولاس (یک شخصیت بسیار مهم از Dragon Age) می تواند نقش مهمی داشته باشد. در این بازی جدید ما تریلر را در زیر قرار می دهیم.

جزئیات چند نفره

در فوریه 2021، گزارشی از بلومبرگ بیان کرد که EA به BioWare چراغ سبز نشان داده است تا «همه اجزای برنامه‌ریزی شده چند نفره» را از Dragon Age 4 حذف کند و این RPG را به یک تجربه تک‌نفره استثنایی تبدیل کرده است.

در دسامبر 2021، BioWare اعلام کرد که Dragon Age 4 یک “تجربه متمرکز بر تک نفره” خواهد بود. با توجه به استفاده بسیار خاص از کلمه “متمرکز”، این از نظر فنی فضایی برای گنجاندن مولفه چند نفره آنلاین در ظرفیت کمتری ایجاد می کند، اما حداقل تأیید می کند که هدف بازی یک نفره است، نه چند نفره.

جزئیات DLC / microtransactions

BioWare هنوز نگفته است که Dragon Age 4 شامل DLC یا microtransaction خواهد شد، اما با توجه به این واقعیت که Inquisition هر دو را شامل می شود، به نظر می رسد این بازی جدید نیز چنین باشد.

جزئیات پیش‌سفارش

Dragon Age 4 هنوز برای پیش‌سفارش در دسترس نیست.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.