منو سایت

Dragon Age 4 با نام رسمی، Dragon Age: Dreadwolf

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dragon Age 4 با نام رسمی، Dragon Age: Dreadwolf

Dragon Age 4 با نام رسمی، Dragon Age: Dreadwolf

BioWare رسما عنوان بازی بعدی Dragon Age را به همراه جزئیاتی از داستان فاش کرد. بازی فراخوانی خواهد شد عصر اژدها: Dreadwolf، نشان دهنده ارتباط قوی با سولاس، گرگ وحشتناک، یک قهرمان شناخته شده در دانش عصر اژدها است. این استودیو می گوید که جزئیات بیشتری در این سال ارائه می شود.

در سرزمین تداس، گرگ ترسناک یک جن مرموز است که برخی به عنوان یک خدای فریبکار و برخی دیگر به عنوان یک خائن مورد احترام قرار می گیرند. این اعلامیه نشان می دهد که او به عنوان یک آنتاگونیست برای این ماجراجویی خدمت خواهد کرد. BioWare جزئیات بیشتری در مورد شخصیت شما یا نحوه ارتباط آنها با Solas به اشتراک نمی گذارد، به جز اینکه گفت که طبق معمول این سری، داستان به انتخاب شما بستگی دارد.

اگرچه نام بازی از نام یک شخصیت شناخته شده گرفته شده است، اما استودیو گفت که تازه واردان به دنیای Dragon Age همچنان می توانند نقشه های او را در حین انجام بازی درک کنند. اگرچه این بازی در سال 2022 منتشر نمی شود، اما BioWare قول داده است که در اواخر سال جاری میلادی، بازی Dragon Age: Dreadwolf را بیشتر ببیند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dragon Age: Dreadwolf، تمام آنچه را که تاکنون می دانیم بررسی کنید. و برای افشای بیشتر بازی، فراموش نکنید که برنامه رویداد Not-E3 ما را دنبال کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.