منو سایت

Double Battle Pass XP به صورت زنده در Call Of Duty: Warzone و Vanguard عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Double Battle Pass XP به صورت زنده در Call Of Duty: Warzone و Vanguard عرضه می شود

Double Battle Pass XP به صورت زنده در Call Of Duty: Warzone و Vanguard عرضه می شود

اکتیویژن میزبان یک رویداد Battle Pas XP Call of Duty است، بنابراین بازیکنان می‌توانند سطح پاس‌های جنگی خود را در Warzone و Vanguard بسیار سریع‌تر ارتقا دهند.

رویداد XP Double Battle Pass از 6 آوریل تا 13 آوریل به صورت زنده برگزار می شود و به شما امکان می دهد تا درصد پرداخت را دو برابر کنید تا Battle Pass برای فصل 2 در Warzone و Vanguard برابر شود. این زمان بسیار خوبی برای بازیکنان است تا قبل از پایان فصل، بازی تساوی را انجام دهند. زمان شروع رسمی برای فصل 3 اعلام نشده است، اما گذرنامه رزمی فعلی در 26 آوریل به پایان می رسد.

در حال پخش: فصل دوم – آتش سریع Call of Duty: Vanguard & Warzone

با توجه به هیئت مدیره Raven Software Trello، بازیکنان Warzone همچنین می توانند هنگام پخش لیست پخش جدید Rebirth Blood Money Quads که در 7 آوریل به صورت زنده منتشر شد، XP استاندارد دو برابر دریافت کنند. رویداد XP برای این لیست پخش Warzone در همه پلتفرم‌ها در دسترس است و برنده‌های دوگانه تا 14 آوریل ادامه خواهند داشت. بازیکنانی که در لیست پخش Rebirth Blood Money Quads شرکت می‌کنند، در رویداد Rebirth Reinforced که جامعه را ملزم به جمع‌آوری 40 تریلیون دلار نقدی می‌کند، جامعه را به چالش خواهند کشید. تکمیل این چالش به شرکت کنندگان 100000 XP پاداش می دهد و یک ویژگی جدید را در کارت باز می کند.

از آنجایی که فصل 2 Call of Duty کم کم به پایان می رسد، در اینجا همه چیزهایی است که در مورد فصل 3 برای Vanguard و Warzone می دانیم. بازی چندنفره Vanguard در 7 آوریل چندین به روز رسانی برای نقاط پرورش دریافت کرد، زیرا Sledgehammer Games همچنان از بازخورد لیست پخش آزمایشی فعلی بازی برای بهبود خاویار استفاده می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.