منو سایت

DLC Cyberpunk 2077 برای رایانه های شخصی و نسل نهم رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
DLC Cyberpunk 2077 برای رایانه های شخصی و نسل نهم رونمایی شد

استودیو CD Projekt RED در پخش زنده از بسته الحاقی Cyberpunk 2077 به نام آزادی فانتوم فاش شد این اولین DLC داستان بازی است که قسمت های جدیدی به آن اضافه شده و شاهد شخصیت های جدید هستیم. تیزر کوتاهی که پخش شد از بازگشت کیانو ریوز خبر داد و طرفداران بازی داستانی با محوریت آمریکای جدید را در قلب شهر شب تجربه خواهند کرد.

به گفته CD Projekt، بسته الحاقی Phantom Liberty تنها برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل نهم منتشر خواهد شد. این بدان معناست که PS4 و Xbox One قادر به راه اندازی و دریافت DLC جدید نخواهند بود. استودیوی لهستانی رسما اعلام کرد که آپدیت 1.6 آخرین پچ رسمی برای نسخه های PS4 و Xbox One Cyberpunk 2077 خواهد بود. پایان پشتیبانی از نسخه نسل هشتم اعلام شد و صاحبان این کنسول ها هیچ محتوای جدیدی را برای تجربه در اختیار نخواهند داشت.

DLC Phantom Liberty

بسته الحاقی Phantom Liberty

فانتوم لیبرتی بخش های جدیدی از پایتخت را باز خواهد کرد و ما یک جریان هیجان انگیز جاسوسی را تجربه خواهیم کرد. کارگردان Cyberpunk 2077 می‌گوید که در مورد بسته الحاقی جدید هیجان‌زده است و ما شاهد نگاه جدیدی به داستانی خواهیم بود که آن‌ها از توسعه آن بسیار لذت بردند. وی همچنین اضافه کرد که آپدیت 1.6 آخرین آپدیتی است که برای کنسول های نسل قبل عرضه می شود. او می گوید که کنار گذاشتن این کنسول ها برای ادامه پشتیبانی از بازی ضروری بود.

کارگردان Cyberpunk 2077 همچنان در مورد ویژگی های مورد انتظار مانند سیستم پلیس و مبارزه با ماشین صحبت می کند. این ویژگی های جدید در دست توسعه هستند و از طریق بسته الحاقی Phantom Liberty در دسترس خواهند بود. او ویژگی های جدید را راهی جدید برای غوطه ور شدن در شهر و دریافت حس غوطه ور شدن می داند و امیدوار است که این تغییرات بتواند فضای بازی را پربارتر کند.

لازم به ذکر است که به روزرسانی های فنی همچنان برای نسخه های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد، اما تمامی ویژگی های جدید بازی و محتوای داستانی آن در انحصار نسل جدید و رایانه های شخصی است. به نظر می رسد سخت افزار نسل قبلی قدرت مدیریت کامل بازی و تغییرات گیم پلی را نداشته باشد. استودیو CD Projekt در ادامه به‌روزرسانی Edgerunners را فاش کرد. محتوای انیمه Cyberpunk طی آپدیت جدید به Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد و انیمه Edgerunners در تاریخ 13 سپتامبر منتشر خواهد شد.

در آوریل سال جاری، CD Projekt اعلام کرد که Cyberpunk 2077 18 میلیون نسخه فروخته است و این تعداد باید در ماه های اخیر افزایش می یافت. منتظر انتشار بسته الحاقی Cyberpunk 2077 در سال آینده باشید.

منبع: VGC