منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • DLC رایگان Cyberpunk 2077 شامل حالت عکسی از جانی نقره‌افزار، سلاح‌ها و موارد دیگر است.

DLC رایگان Cyberpunk 2077 شامل حالت عکسی از جانی نقره‌افزار، سلاح‌ها و موارد دیگر است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
DLC رایگان Cyberpunk 2077 شامل حالت عکسی از جانی نقره‌افزار، سلاح‌ها و موارد دیگر است.DLC رایگان Cyberpunk 2077 شامل حالت عکسی از جانی نقره‌افزار، سلاح‌ها و موارد دیگر است.

Cyberpunk 2077 نه تنها در دفعات بعدی که بازی را به‌روزرسانی می‌کنند، یک ارتقا رایگان و قابل توجه در انتظار بازیکنان خواهد بود، بلکه تعدادی DLC رایگان از طریق به‌روزرسانی خودکار بازی ارائه می‌شود.

به عنوان بخشی از به‌روزرسانی 1.5، که در استریم Cyberpunk 2077 CD Projekt رونمایی شد، DLC رایگان شامل اتومبیل‌های رانندگی جدید، لباس‌های جدید و موارد دیگر می‌شود. در اینجا خلاصه ای از مواردی که به زودی در بازی در دسترس خواهند بود، آورده شده است.

در حال پخش: پخش زنده CD Project RED (Cyberpunk 2077)

آپارتمان های نوساز در V

پس از راه‌اندازی Act 2، V می‌تواند به یک سایت دنج غیر مربی در Northside منتقل شود یا یک پنت‌هاوس لوکس در Corpo Plaza را خانه جدیدش بنامد. در صورت نیاز به تغییر مناظر، تغییرات سفارشی آپارتمان نیز در دسترس خواهد بود.

سلاح های گیوتین SMG بودجه

این SMG جمع و جور چه از ویلسون بانگین سیل خریداری شود و چه در خیابان ها پیدا شود، قدرت ترمز زیادی دارد.

تغییر ظاهر V

به آینه پناهگاه خود بروید و می توانید طیف جدیدی از تغییرات زیبایی را در شهر شبانه V امتحان کنید.

حالت عکس توسط جانی سیلورور

در نهایت، فرصتی برای گرفتن چند عکس صادقانه از نفس گیرترین شورشی در شهر شب. فقط حالت عکس را در حین بازی به عنوان جانی باز کنید و می توانید شروع به عکاسی کنید.

ترمز پوزه

ترمزهای پوزه که در Wilson’s Bangin ‘Sale یا در خیابان ها یافت می شوند، پس زدن سلاح را کاهش می دهند و در صورت مجهز شدن، دقت بیشتری به زرادخانه شما می افزایند.

دارا پلی تکنیک آمبرا

این اسلحه را می توان از Wilson’s Bangin ‘Sale خریداری کرد یا از دشمنان در خیابان پاک کرد، این اسلحه به گونه ای طراحی شده است که گزینه ای ارزان و قابل اعتماد برای کارهای سریع و ارزان باشد.

برد سلاح

مناظر سلاح جدید از آراساکا، سونامی و کانگ تائو به شما کمک می کند تا دشمنان را هدف بگیرید. طبق معمول، آنها را می توان از Wilson’s Bangin ‘Sale یا در خیابان ها خریداری کرد.

نگاهی جایگزین برای جانی سیلوروند

موهای کوتاه تر، لباس های شیک تر و همان نگرش سرکش از روح دیجیتال.

کت های جدید V

یک کت چرم مصنوعی چند لایه و یک ژاکت پانک فلورسنت تر را می توان از انبار V در پناهگاه آنها تهیه کرد.

آرچر یک راهزن کوارتز است

در نهایت، می‌توانید شهر شب را در مجموعه‌ای کاملاً جدید از دوچرخه‌های با کارایی بالا، پس از تکمیل جستجوی شهر ارواح، کاوش کنید.

برای اینکه ببینید چه چیز دیگری می‌توانید از بازی انتظار داشته باشید، می‌توانید راهنمای ما را در مورد نحوه ارتقاء Cyberpunk 2077 به PS5 و انتقال ذخیره خود، جزئیات بیشتر در مورد نسخه آزمایشی رایگان موجود، و همه ارتقاهای فنی از آخرین اصلاحات بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.