منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Division 2 این هفته حالت جدیدی را اضافه می کند و ممکن است قبلاً منقضی شده باشد

Division 2 این هفته حالت جدیدی را اضافه می کند و ممکن است قبلاً منقضی شده باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Division 2 این هفته حالت جدیدی را اضافه می کند و ممکن است قبلاً منقضی شده باشد

Division 2 این هفته حالت جدیدی را اضافه می کند و ممکن است قبلاً منقضی شده باشد

یوبی سافت اعلام کرده است که یک حالت جدید برای The Division 2 در حال آمدن است و اگرچه استودیو کاملاً آماده نیست تا همه جزئیات را به اشتراک بگذارد، به نظر می رسد که مدتی پیش برخی اطلاعات در مورد آن ظاهر شد.

در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی منتشر شد، یوبی سافت اعلام کرد که تمرکز راه اندازی آتی سرور آزمایشی عمومی بر روی رایانه، آزمایش یک “حالت بازی جدید” خواهد بود. پیش‌بارگیری برای PTS در 31 مارس ساعت 7:00 صبح به وقت PT / 10:00 صبح آغاز می‌شود و خود PTS در تاریخ 1 آوریل در ساعت 2:00 بامداد PT / 5:00 صبح به وقت شرقی شروع می‌شود. روز اول آوریل است، بنابراین ممکن است شوخی هایی در اینجا وجود داشته باشد، اما به بررسی جدیدترین ها با GameSpot ادامه دهید.

یوبی سافت همچنین تایید کرد که فصل نهم سال چهارم The Division 2 همچنان در حال توسعه است. با این حال، یوبی سافت گفت که تاریخ انتشار مشخصی یا اطلاعات دیگری را “با توجه به رویدادهای جاری جهان” اعلام نکرده است.

همچنین در این انتشار، یوبی سافت تصریح کرد که بازبینی Specializations که قبلا برای انتشار در فصل 9 برنامه ریزی شده بود، اکنون برای مدتی بعد به تعویق افتاده است، اما هنوز در سال 4 است.

یوبی‌سافت گفت: «در عین حال، ما هیجان‌زده هستیم تا آنچه را که از اول آوریل روی آن کار می‌کنیم، امتحان کنیم.

GrumpierFaceman در توییتر به توییت یوبی سافت با ویدئویی که گفته می شود رژیم جدید است، پاسخ داد که می توان آن را “به قلب کشور خوش آمدید” نامید. وی با اشاره به این دو بازی و سبک ها و سیستم های بازی آنها گفت: بسیاری از تارکوف با ویگور ملاقات می کند. بدیهی است که بازیکنان وارد یک منطقه چند نفره با ریسک بالا می‌شوند – به نظر می‌رسد که وقتی می‌میرید، تمام وسایل از دست می‌رود.

باید دید آیا این حالت مربوط به بازی انفرادی رایگان آینده The Division: Heartland است یا خیر.

علاوه بر پشتیبانی مداوم از The Division 2، تیم Massive یوبی‌سافت در سوئد در حال ساخت آواتار: مرزهای پاندورا برای انتشار در سال 2022 و یک بازی جهان باز جنگ ستارگان است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.