منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Digimon Survive یک تیزر تریلر جدید با تمرکز بر شخصیت ها دریافت می کند

Digimon Survive یک تیزر تریلر جدید با تمرکز بر شخصیت ها دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Digimon Survive یک تیزر تریلر جدید با تمرکز بر شخصیت ها دریافت می کند

Digimon Survive یک تیزر تریلر جدید با تمرکز بر شخصیت ها دریافت می کند

تیزر تریلر جدیدی از توسعه طولانی Bandai Namco Digimon Survive در اینجا منتشر شده است که بازیگران این بازی و همراهان Digimon آنها را برجسته می کند.

تریلر همچنین مروری کوتاه بر مکالمات در طول بازی، تحقیقات و نبردهای تاکتیکی Digimon Survive دارد. این همان تریلر است که چند هفته پیش در دیجیمون کان منتشر شد، جایی که کازوماسا هابو، تهیه کننده بازی از طرفداران خواست که «کمی بیشتر صبر کنند» و گفت که بازی در تیم های سازنده تغییر کرده است.

در حال پخش: DIGIMON SURVIVE – تیزر تریلر

Digimon Survive حول محور دانش‌آموز دبیرستانی تاکوما موموزوکا می‌چرخد، که تنها برای یافتن خود و همکلاسی‌هایش به یک محل کمپ مدرسه می‌رود و به دنیایی مرموز پر از هیولا منتقل می‌شود. بازیکنان باید تصمیماتی بگیرند که نتیجه داستان را تغییر دهد و همچنین مسیرهای تکاملی Digimon خود را انتخاب کند. گفته می شود که بازی شامل 12 فصل است که بسته به انتخاب بازیکن، داستان به سه جهت مختلف منشعب می شود. تکمیل هر یک از سه مسیر بازی – که به عنوان اخلاق، هماهنگی یا خشم توصیف می شود – یک مسیر بالقوه چهارم را نشان می دهد. به گفته هابو، تخمین زده می شود که هر مسیر حدود 40 ساعت طول بکشد.

اگرچه نام بازی ممکن است نشان دهد که این نوعی بازی بقا است، Digimon Survive در واقع یک بازی به سبک رمان بصری است که از طریق مکالمات و صحنه‌های متحرک انجام می‌شود، و برای اندازه‌گیری خوب، مبارزه‌های نوبتی نیز به خوبی پخش می‌شود. Digimon Survive شامل 113 Digimon مختلف خواهد بود و بازیکنان می توانند با Digimon دشمن صحبت کنند تا آنها را استخدام کرده و به تیم خود اضافه کنند.

Digimon Survive اولین بار در سال 2018 به عنوان بخشی از بیستمین سالگرد بازی Digimon معرفی شد و انتظار می رود در سال 2019 منتشر شود. اسکرول به جلو تا سال 2022، و Digimon Survive بارها به تعویق افتاده است. در حال حاضر قرار است اواخر امسال برای پلتفرم‌های PC، Nintendo Switch، Xbox و PlayStation منتشر شود. جدیدترین بازی بزرگ دیجیمون، اسپین آف Digimon Story Cyber ​​Sleuth Hacker’s Memory است که در سال 2018 در سراسر جهان منتشر شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.