منو سایت

Diablo 3 فصل 26 برای ارائه یک فعالیت جدید پژواک-کابوس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Diablo 3 فصل 26 برای ارائه یک فعالیت جدید پژواک-کابوس

Diablo 3 فصل 26 برای ارائه یک فعالیت جدید پژواک-کابوس

فصل 26 Diablo III یک فعالیت کاملاً جدید را در قالب Echoing Nightmare به همراه خواهد داشت. فعالیت جدید و همچنین به‌روزرسانی‌های Greater Rifts در بازی و تغییرات مجموعه آیتم‌ها، از 10 مارس برای آزمایش در منطقه آزمایشی عمومی بازی در دسترس خواهد بود.

همانطور که در یک وبلاگ تجسم رسمی توضیح داده شده است، Echoing Nightmare یک فعالیت فقط برای شخصیت های فصلی است، که در آن بازیکنان با خاطرات خطرناک جنگ های سقوط کرده Nephalem مبارزه می کنند. بازیکنان باید از شکست دادن Greater Rift Guardian یک فریاد متحجر به دست آورند و سپس آن را به مکعب Kanai تبدیل کنند تا به کابوس دسترسی پیدا کنند. جوایز فعالیت جدید شامل آیتم های افسانه ای، قطعات خون، جواهرات و یک جواهر افسانه ای جدید، Whisper of Atonement است که منحصراً برای بزرگنمایی اقلام افسانه ای باستانی استفاده می شود.

در حال پخش: گیم پلی کاملا جدید Diablo 4، بهبود در مبارزات، نورپردازی، افکت ها و موارد دیگر (به روز رسانی ماهانه)

فصل 26 Diablo III همچنین به‌روزرسانی‌های Greater Rifts را با سه کارت اضافه و دو کارت از مجموعه احتمالی Greater Rift حذف خواهد کرد. انواع متعددی از دشمنان نیز برای ارائه تجربه و پیشرفت بیشتر به پارگی تنظیم شده اند. همچنین تغییراتی در مجموعه‌های مختلف برای Barbarian، Crusader و Monk به وجود می‌آید، و تغییرات عمده‌ای به‌ویژه در مجموعه با عناصری از میراث Raekor وحشی صورت می‌گیرد تا هویت منحصربه‌فردتری به آن ببخشد.

هنوز مشخص نیست که فصل 26 چه زمانی به صورت زنده شروع می شود، اما این به روز رسانی به مدت دو هفته در PTR در دسترس خواهد بود. ورود موبایل بلیزارد به این فرنچایز، Diablo Immortal، هنوز در مسیر انتشار در سال 2022 است و تیم سازنده تعدادی تغییرات را بر اساس بازخورد بتا انجام می دهد. Diablo IV هنوز در دست توسعه است و تاریخ انتشار رسمی ندارد و Activision Blizzard سال گذشته اعلام کرد که توسعه بازی بیشتر طول می کشد. به روز رسانی سه ماهه برای Diablo IV در دسامبر 2021، سیستم جدید پیشرفت پایان بازی، Paragon Board را نشان داد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.