منو سایت

Destiny 2: The Witch Queen Memory Alembic Guide: How to Find Qualichor and Complete the Secret Mission

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2: The Witch Queen Memory Alembic Guide: How to Find Qualichor and Complete the Secret Mission

دنیای تاج و تخت Savatun را در Destiny 2: The Witch Queen برای مدتی کاوش کنید و ممکن است با دشمنان خاص و درخشان کندو روبرو شوید یا در مورد جسد کنجکاو یک رهبر مرده Scorn تحقیق کنید. این فعل و انفعالات در صورت تکمیل شدن، در نهایت شما را به یک ماموریت مخفی ویژه به نام Memory Alembic هدایت می کند. تکمیل آن برای باز کردن تمام اسرار در دنیای تاج و تخت و تکمیل مهر پیروزی ملکه جادوگران ضروری است، اما باید تعجب کنید که چگونه این کار را خودتان انجام دهید.

یا شما خواهد شد ما باید او را معما کنیم، اما ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. اگرچه ماموریت Memory Alembic احمقانه است، اما وقتی می‌دانید کجا باید سرنخ‌ها را جستجو کنید، حل پرونده مرده Scorn چندان دشوار نیست. این ماموریت شما را وادار می کند تا چندین دشمن ویژه Hive Executioner را تعقیب و نابود کنید که Triumph و منبع ویژه ای به نام Qualichor را برای شما به ارمغان می آورد. برای ادامه کوئست به Qualichor کافی نیاز دارید و فوراً مشخص نیست که چگونه آن را بدست آورید.

در زیر همه چیزهایی را که در مورد Qualichor، Hive Executioners، Hive Inquisitors و ماموریت Memory Alembic برای تکمیل آن نیاز دارید، خواهید یافت.

نحوه یافتن Alembic Quest در حافظه |

ابتدا، برای باز کردن قفل Deepsight Tier 2، باید با Fynch شهرت خود را در دنیای تاج و تخت Savathun افزایش دهید. و رویدادهای عمومی در جهان تاج و تخت برای بالا بردن سطح.

هنگامی که در سطح 2 Deepsight قرار گرفتید، شروع به نگاه کردن و تعامل با مناطق مختلف گشت در سراسر جهان تاج و تخت برای گره های Deepsight کنید. در حالی که اکثر آنها شما را با کمی زرق و برق، یک اسلحه در حال سقوط و کمی شهرت جهانی بر تاج و تخت می برند، اما در نهایت یکی را خواهید یافت که جسد Scorn Chieftain را در همان نزدیکی نشان می دهد. به دنبال پوسته خرد شده آن درست در کنار گره Deepsight بگردید.

گره های دید عمیق گاهی اجساد Scorn Chieftains را آشکار می کنند.  با آنها تعامل کنید تا مسیر را کشف کنید و قاتلان آنها را ردیابی کنید.
گره های دید عمیق گاهی اجساد Scorn Chieftains را آشکار می کنند. با آنها تعامل کنید تا مسیر را کشف کنید و قاتلان آنها را ردیابی کنید.

از دکمه تعامل برای کاوش در Chief استفاده کنید و Deepsight شما مسیر سبزی را نشان می دهد که از طریق دنیای تاج و تخت منتهی می شود. جایی که می روید بستگی به این دارد که از کجا شروع کنید:

  • سوم – مسیر به پرده جذاب منتهی می شود
  • میاسما – مسیر به پژواک یک جادوگر منتهی می شود
  • کانال فلورسنت – مسیر به کوئینز بیلی منتهی می شود

هنگامی که مسیر را پیدا کردید، آن را از نزدیک دنبال کنید – در نهایت شما را به یک شی کوچک روی زمین می برد، که گزینه تعاملی “مشاهده زباله” را در اختیار شما قرار می دهد. این کار را انجام دهید و یک گاومیش به نام On The Trail دریافت خواهید کرد که مسیر سبز را تا زمانی که هدف را کامل کنید بدون نیاز به Deepsight قابل مشاهده است.

هر مکان در دنیای تاج و تخت دارای چندین گره Deepsight است که شامل اجساد Scorn می شود، بنابراین لازم نیست مکان خاصی را برای یافتن سرنخ پیدا کنید – فقط به اطراف نگاه کنید تا زمانی که به یکی از آنها برخورد کنید. البته شایان ذکر است که منطقه گشت زنی که مسیر شروع می شود هر روز می چرخد ​​و شما فقط می توانید یک مسیر را در روز دنبال کنید.

جلاد را در کندو شکست دهید

مسیر شما را به یک زنبوردار می برد.  او را بکشید و سینه‌ای را که می‌اندازد بیابید تا کمی کوالیکور به دست بیاورید و ماموریت Memory Alembic را شروع کنید.
مسیر شما را به یک زنبوردار می برد. او را بکشید و سینه‌ای را که می‌اندازد بیابید تا کمی کوالیکور به دست بیاورید و ماموریت Memory Alembic را شروع کنید.

مسیر سبز دنیای تاج و تخت را دنبال کنید و در نهایت شما را به هدفتان می رساند: Hive Bearer. اینها ماموران ویژه Savatun هستند – ایده اینجا این است که آنها تاج و تخت را در سراسر جهان غارت می کنند و اهداف با ارزش برای ملکه جادوگر را از بین می برند، مانند Skorn که شما پیدا کردید. انتظار نبرد سختی را داشته باشید، مشابه نبرد با Hive Lightbearers که در مناطق گشت زنی به عنوان اهدافی با ارزش بالا پرسه می زنند.

حامل نور را نابود کنید و روح آنها را از بین ببرید و یک قفسه سینه سقوط خواهد کرد قبل از رفتن مطمئن شوید که آن را پیدا کرده و باز کنید. این جعبه‌ها در گوشه‌ها یا مکان‌هایی که به سختی قابل تشخیص هستند تخم‌ریزی می‌کنند، بنابراین با دقت نگاه کنید. جایزه شما شامل کوالیهور; هنگامی که تعدادی را پیدا کردید، برای شروع به Fynch برگردید به یاد تلاش آلمبیک.

با تفتیش عقاید بجنگید

چندین بار به دنبال این سربازان سفید درخشان کندو - تفتیش عقاید کندو - بگردید تا یک سینه دیگر حاوی کوالیچر را به دست آورید.
چندین بار به دنبال این سربازان سفید درخشان کندو – تفتیش عقاید کندو – بگردید تا یک سینه دیگر حاوی Qualichor را بدست آورید.

راه دوم، کمتر قابل اعتماد و دشوارتر برای شروع این مأموریت وجود دارد، و آن یافتن گروهی از کنویزیونرهای کندوهای عسل در مناطق گشت عمومی در دنیای تاج و تخت است. مراقب پیامی باشید که در گوشه سمت چپ پایین صفحه ظاهر می شود که می گوید Hive Inquisitors در “بخش” شما وجود دارد – به این معنی که شما در منطقه ای هستید که Inquisitors در اطراف آن سرگردان هستند. شما می خواهید آنها را به سرعت پیدا کنید، زیرا کل این رویداد برنامه ریزی شده است و ادامه نخواهد داشت.

به دنبال گروهی از دشمنان در کندو بگردید که با هاله های سفید روشن می درخشند. وقتی آنها را دیدید، به گروه حمله کنید و آنها را حذف کنید. وقتی همه مردند، یک ستوان دشمن سرسخت‌تر ظاهر می‌شود. شوالیه، جادوگر یا غول. این دشمن را نابود کنید و همان پیغام “کشر تفتیش عقاید در بخش شما” را خواهید دید که به شما اطلاع می دهد که گروه جدید و سخت تری از تفتیش عقاید ظاهر شده اند. این افراد معمولاً به جایی که آخرین گروه را پیدا کردید بسیار نزدیک هستند، اما نه همیشه – روی گنجشک خود بپرید و به اطراف بچرخید تا سریع آنها را پیدا کنید.

شما باید به دنبال حامل های نور باشید که وقتی امواج کافی از تفتیش عقاید را بکشید ظاهر می شوند، اما آنها معمولاً در نزدیکی مرکز یک منطقه گشت قرار دارند.
شما باید به دنبال حامل های نور باشید که وقتی امواج کافی از تفتیش عقاید را بکشید ظاهر می شوند، اما آنها معمولاً در نزدیکی مرکز یک منطقه گشت قرار دارند.

شما باید در مجموع سه گروه تفتیش عقاید را بکشید که هر کدام از گروه قبلی دشوارتر هستند. هنگامی که ستوان سوم نابود شد، پیامی دریافت خواهید کرد که حاملان نور تفتیش عقاید در حال تولد هستند. آنها را در یک مکان نسبتاً مرکزی در منطقه گشت جستجو کنید – باید به جایی که با آخرین گروه جنگیدید نزدیک باشد. این یک نبرد دشوار است، s سه حامل های نور در یک بار، یکی از هر نوع. آنها همچنین توسط Hive Acolytes نخبه احاطه شده اند، بنابراین اگر می توانید، این نبرد به بهترین وجه با کمک سایر بازیکنان انجام می شود.

شکست دادن سه Lightbearers یک سینه برای مشکلات شما ایجاد می کند و در داخل آن Qualichor را خواهید یافت که همانطور که در بالا ذکر شد شما را در ماموریت Memory Alembic راه اندازی می کند. بعداً کار با تفتیش عقاید بیشتر شد.

چگونه ماموریت حافظه Alembic را کامل کنیم

هنگامی که Qualichor را دارید، یک تلاش جدید را آغاز خواهید کرد: جمع آوری Qaulichor کافی برای ایجاد کوالیچر نفیس. هر بار که Hive Executioner را برای اولین بار بکشید، Qualichor را برنده خواهید شد و گام را حدود 12% افزایش می دهید. به این معنی که برای تکمیل این مرحله به هشت ضربه کوالیچر نیاز دارید و تا چند روز دیگر ظاهر می شود.

شما برای هر Qualichor که از هر Chest of Executioner یا Inquisitor دریافت می کنید، تقریباً 12٪ پیشرفت دریافت خواهید کرد، بنابراین باید در مجموع هشت صندوق را باز کنید.
شما برای هر Qualichor که از هر Chest of Executioner یا Inquisitor دریافت می کنید، تقریباً 12٪ پیشرفت دریافت خواهید کرد، بنابراین باید در مجموع هشت صندوق را باز کنید.

برای تکمیل مرحله Qualichor، می خواهید چندین روز متوالی بر روی دنیای تاج و تخت بپرید و جلادان را تعقیب کنید. همانطور که گفته شد، بخشی از منطقه گشتی که رد جلاد در آن یافت می شود، روزانه از کوگمیر تا میاسما می چرخد. به کانال فلورسنت

اگر هنوز در دنیای تاج و تخت هستید، می‌توانید Hive Inquisitors را برای Qualichor بیشتر تعقیب کنید. با این حال، یافتن آنها سخت تر است – تفتیشگران در یکی از سه منطقه و فقط در فواصل به ظاهر طولانی ظاهر می شوند، بنابراین اگر به امید ظاهر شدن برخی به این طرف و آن طرف سرگردانید، احتمالاً مدتی صبر خواهید کرد. همچنین مشخص نیست که آیا می توانید روزانه بیش از یک گروه تفتیش عقاید را بکشید تا کوالیچر را بدست آورید. ما تأیید کرده‌ایم که شما قطعاً می‌توانید فقط یک جلاد را در روز شکار کنید، و همچنین می‌توانید در همان روز با یک جلاد، بازرسان را بکشید، بنابراین حداقل Qualichor که می‌توانید در روز به دست آورید 25 درصد است. همچنین برای باز کردن قفل باید هر سه جلاد را بکشید Ascendant Bounty Hunter Triumph.

هنگامی که یک دسته کامل از Qualichor دریافت کردید، به Fynch بازگردید. شما ماموریت Memory Alembic را با صحبت کردن با او تکمیل خواهید کرد، که به شما یک Qualichor پیچیده می دهد – اما هیچ نشانه ای از اینکه با آن چه کار کنید. شما به این منبع نیاز دارید تا یک جعبه خاص باز کنید و پاداش خود را برای همه این کارها مطالبه کنید.

چگونه گنج جلاد را پیدا کنیم

آخرین مرحله حماسه Qualichor مستلزم یافتن و شکست تفتیشگران است. همانطور که در بالا ذکر شد، می توانید آنها را به طور تصادفی در مناطق گشت تاج و تخت پیدا کنید – به دنبال پیامی باشید که می گوید Hive Inquisitors در بخش شما هستند، سپس به دنبال گروهی از دشمنان Hive باشید که با هاله های سفید می درخشند.

شکست همه تفتیش‌گران و حاملان نور آنها در سینه‌ای ظاهر می‌شود که برای باز کردن آن نیاز به یک کوالیچر پیچیده است.  به دنبال یک گره Deepsight جدید در نزدیکی جایی که تفتیشگران را کشتید بگردید تا به آن برسید.
شکست همه تفتیش‌گران و حاملان نور آنها در سینه‌ای ظاهر می‌شود که برای باز کردن آن نیاز به یک کوالیچر پیچیده است. به دنبال یک گره Deepsight جدید در نزدیکی جایی که تفتیشگران را کشتید بگردید تا به آن برسید.

شما باید هر سه گروه تفتیش عقاید و ستوان آنها را بکشید و سپس سه دشمن را از کندو حاملان نور که در انتها ظاهر می شوند قبل از اتمام زمان شکست دهید. تا زمانی که هر سه حامل نور را بکشید، می‌توانید از شرکای همراه آنها چشم پوشی کنید. پس از انجام این کار، بسته به اینکه آخرین نبرد خود را کجا داشته باشید، یک گره تشدید عمیق عمیق در نزدیکی شما ظاهر می شود. با گره تعامل کنید و شما را به صندوقچه ای نزدیک می برد که برای باز کردن آن نیاز به Qualichor تصفیه شده دارد – گنج جلاد. خبر خوب: بالاخره شما Rafined Qualichor را دارید.

قفسه سینه را برای چند سقوط تصادفی دیگر به عرش باز کنید (البته مشخص نیست که آیا آنها به هیچ وجه خاص هستند). این نیز متذکر خواهد شد پیروزی گنج جلاد.

Triumph Predator of Predators را کامل کنید

در این مرحله، شما تمام کارهای لازم را با Memory Alembic و Qualichor انجام داده اید، اما آخرین کاری که باید انجام دهید وجود دارد: شکار جلادها. شما باید a را دانلود کنید دسته به جلادان و باز کردن سینه آنها برای باز کردن قفل Predator of Predators Triumph. همچنین، شما نمی‌توانید صندوق‌های تفتیش عقاید را در این مجموع بشمارید، به این معنی که می‌توانید فقط یک جلاد را در روز بکشید تا پول مورد نیاز خود را به دست آورید.

همه این پیروزی ها گام های بلندی به سوی تکمیل هستند بازرس ارشد پیروزی، که در مجموع به 350 امتیاز Triumph از قسمت Secrets قسمت Throne World Triumph نیاز دارد. این را برنده شوید و دریافت خواهید کرد پوسته ارواح اولیهکه باید تکمیل کنید مهر پیروزی جهان تخت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.